ساحل گیسوم ، لمس شن های ساحل پس از عبور از جنگلی رویایی

جنگل گیسوم
ساحل گیسوم ، لمس شن های ساحل پس از عبور از جنگلی رویایی
۵ (۱۰۰%) ۲ vote[s]

مقصد امروز ما ساحلی زیبا میان جنگلی سبز است. برای سفر به ساحل گیسوم ، یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی گیلان با پینورست همراه شوید.

 

جنگل و ساحل گیسوم

با پای گذاشتن به مسیر ساحل گیسوم ، گویی درختان برای به آغوش کشیدنتان لحظه شماری می کنند. درختانی که قامتشان تا آسمان بلند است. دستانشان به هم گره خورده تا از دل آنها عبور کنید و غرق در آرامش شوید. با تنفسی عمیق وجودتان از طراوت پر می شود.

قطره های مه همانند مروارید روی صورتتان غلط می خورند. دستانتان را که بالا بگیرید، با درختان در مسیر هم آوا می شوید. با گذشتن از این جاده، نوبت به لمس زیبایی های دریا می رسد. ساحلی زیبا و دریایی بیکران ورودتان را خوش آمد می گویند. این دو، دست به دست هم داده اند تا از زندگی روزمره رها شوید و از این همه زیبایی به وجد آیید.

ساحل گیسوم

 

ساحل گیسوم کجاست

آدرس دقیق ساحل گیسوم :  استان گیلان، ۹۰ کیلومتری رشت به آستارا، ۱۶ کیلومتری شهر تالش.

اجاره روزانه ویلا در انزلی

مسیر ساحل گیسوم: فاصله رشت تا ساحل گیسوم حدود ۸۵ کیلومتر است. برای رفتن به این جاذبه طبیعی، از شهر رشت به سمت بندر انزلی حرکت کنید. از منطقه ای بنام پره سر و رضوان شهر عبور کنید. پس از عبور از این مسیر، تابلوهای پارک جنگلی گیسوم شما را رهسپار مقصد می کنند.

در صورتی که از تهران قصد سفر به ساحل گیسوم را دارید، خود را به شهر قزوین و سپس رشت برسانید. پس از آن، از مسیر ذکر شده راهی گیسوم شوید. فاصله تهران تا گیسوم  ۴۰۸ کیلومتر است که در صورت نبود ترافیک می توانید ۶ ساعته به مقصد برسید.

تفریح در ساحل گیسوم

جت اسکی و قایق سواری: تمام لحظاتی که در ساحل گیسوم برای شما رقم می خورد، خاطرات به یاد ماندنی سفرتان خواهد شد. سوار شدن بر جت اسکی و قایق های موتوری به اتفاق همراهانتان، یکی از این خاطرات خواهد بود.

تفریحات ساحل گیسوم

 

شاتل سواری: اوج هیجان را می توان در شاتل ساحل گیسوم تجربه کرد. در این بازی بر تیوپی قرار می گیرید و توسط قایق بر روی آب های خزر حرکت می کنید.

چتر بازی: بی شک تماشای دریای خزر از ارتفاع برایتان لذت بخش خواهد بود. برای این منظور می توانید سوار بر چترهای ساحل گیسوم شوید و گشتی در آسمان خزر بزنید.

چتربازی در ساحل گیسوم

 

در کنار تفریحات فوق، امکاناتی دیگر نظیر پارک بادی برای گردشگران مهیا شده است. می توانید به آنجا بروید و ساعاتی خوش را در کنار خانواده تجربه کنید.

گونه های گیاهی و جانوری جنگل گیسوم

جنگل گیسوم با مساحتی بالغ بر ۸۰ هکتار، پوشش گیاهی متنوعی را در خود جای داده است. بیشتر گونه های گیاهی این منطقه شامل درختان آلو، ازگیل، انجیر، به و سیب می شود. از گونه های جانوری جنگل گیسوم می توان به خرگوش، روباه، شغال، سمور، گرگ، بز کوهی و قرقاول اشاره کرد.

برپا کردن یک چای ذغالی در کنار طبیعت جنگل گیسوم ، لذت سفرتان را دوچندان خواهد کرد.

تفریح در جنگل گیسوم

 

بهترین زمان سفر به ساحل گیسوم

بهار و پاییز: ماه های اردیبهشت و مهر، بهترین زمان برای یک تفریح شاد و به یاد ماندنی در ساحل گیسوم است. در این فصل درختان با رنگ هایی زیبا میزبان شما می شوند.

زمستان: ساحل و جنگل گیسوم در زمستان هم مسافران خاص خود را دارد. گرم کردن خود با شعله های آتش و شنیدن صدای موج دریا آرامشی بی نظیر برایتان به ارمغان می آورد.

جنگل گیسوم در برف

 

 

ساحل گیسوم ، لمس شن های ساحل پس از عبور از جنگلی رویایی
5 (100%) 2 vote[s]
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه