بازار گل محلاتی ؛ قدم زدن در میان عطر و بویی از گلهای بهشتی

بازار گل محلاتی
بازار گل محلاتی ؛ قدم زدن در میان عطر و بویی از گلهای بهشتی
۴ (۸۰%) ۳ vote[s]

بی شک تماشای زیبایی های طبیعت برای هر انسانی فرح بخش است. این بار به میان منظره ای رنگارنگ در یکی از محله های تهران می رویم. مقصد ما سفر به کنار گل های خوش بو در بازار گل محلاتی تهران است. روح خود را به دست زیبایی گل ها بسپارید و با ما همراه شوید.

گل های آپارتمانی بازار گل محلاتی

اطلاعات بازدید و خرید از بازار گل محلاتی تهران

آدرس بازار گل شهید محلاتی : تهران، بزرگراه محلاتی، خیابان نبرد جنوبی، خیابان زمزم، بازار گل محلاتی تهران
تلفن بازار گل محلاتی : ۳۳۶۸۳۲۷۰-۰۲۱
ساعت کار بازار گل شهید محلاتی : شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۰۴:۳۰ تا ۱۱:۳۰ و جمعه ها ۰۴:۳۰ تا حدود ساعت ۱۴:۳۰ (بازار گل محلاتی جمعه ها باز است و تعداد مراجعه کنندگان به این بازار گل در روزهای تعطیل بیشتر است )
گل های رنگی بازار گل محلاتی

چطوری برم بازار گل محلاتی ؟

دسترسی با مترو: با استفاده از خط ۴ مترو (ارم سبز-کلاهدوز) خود را به ایستگاه نبرد برسانید. پس از خارج شدن از ایستگاه با تاکسی های بازار گل محلاتی خود را به آنجا برسانید.
دسترسی با تاکسی و اتوبوس: در ابتدای اتوبان محلاتی چندین ایستگاه تاکسی و اتوبوس وجود دارد. می توانید با استفاده از آن به بازار گل شهید محلاتی بروید.
دسته گل بازار گل محلاتی

در بازار گل شهید محلاتی چه می گذرد

در بازار گل شهید محلاتی غرفه های مختلفی به فروش انواع گل و گیاه زینتی و آپارتمانی می پردازند. قدم زدن در میان عطر گل های زیبا آدمی را سرمست می کند. چشم به هر طرف بچرخانی رنگ های زیبا چشمت را نوازش خواهد کرد. ظاهر نامرتب بازار گل محلاتی نیز در میان زیبایی های بی نظیر گل ها گم شده است. در کنار خرید انواع گل می توانید خریدی از گلدان های سفالی و شیشه ای داشته باشید.
گلدان در بازار گل محلاتی

قیمت گل در بازار گل شهید محلاتی

قیمت گل و گلدان در بازار گل محلاتی نسبت به بقیه مغازه ها پایین تر است. برای دوستداران کاکتوس باید گفت که قیمت کاکتوس در این بازار نیز بسیار عالی است. البته طبق گفته برخی مراجعه کنندگان قیمت ها در روزهای تعطیل کمی بالا می رود. پس پیشنهاد پینورست به شما خرید گل در روزهای عادی هفته می باشد. چرا که ازدیاد جمعیت در این روزها نیز کمتر بوده و با خیال راحت به خرید خود می پردازید.
خرید کاکتوس در بازار گل محلاتی
بازار گل محلاتی ؛ قدم زدن در میان عطر و بویی از گلهای بهشتی
4 (80%) 3 vote[s]
3
برچسب ها :

دیدگاه شما

3 دیدگاه

 • ارزو
  1 ماه پیش

  تکی هم میفروشن یا فقط عمده ای؟؟کسی اطلاع داره

 • زینب
  1 ماه پیش

  واقعا قیمت های بازار گل نصف قیمت گل فروشی هاس خیلی خوبه و به صرفه اس مخصوصا برای کسایی که شغلشون با گل مرتبطه

 • زهرا
  1 ماه پیش

  برای تزیین میز تولد هم میتونم از اینجا گل تهیه کنم ؟؟یااینکه توی بازار گل جایی هست که نیرو بفرستند برای تزیین میز تولد اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم بگه.