چند ابزار ساده برای میزبان‌های حرفه‌ای

چند ابزار ساده برای میزبان‌های حرفه‌ای
۵ (۱۰۰%) ۲ vote[s]

میزبانی کار چندان سختی نیست. ولی حتی از این هم می‌تواند ساده‌تر شود. اگر میزبان هستید و به کسب و کار اجاره روزانه‌ مشغولید؛ و اگر گوشی هوشمند دارید و کار کردن با گوشی برای‌تان دشواری خاصی ندارد، پس حتماً به این لیست یک نگاه بیندازید.

کسب درآمد از میزبانی واحد مبله

ثبت آپارتمان مبله در پینورست


مدیریت مالی کسب و کار اجاره روزانه‌

پیشنهاد ما ابزارهای حسابداری و کیف پول شخصی بر روی گوشی‌های هوشمند است که اکثرشان رایگان هم هستند: اپلیکیشن حسابداری شخصی نیوُ و اپلیکیشن حسابداری شخصی برای مدیریت کسب و کار اجاره روزانه‌ است

به عنوان یک میزبان حتماً مهم است که به دخل و خرج‌ کسب و کار اجاره روزانه‌ فکر کنید. در وهله‌ی اول باید درآمدهای خودتان را ثبت کنید و سپس باید هزینه‌هایی که برای نگه‌داری واحد اقامتی (قبض، هزینه‌های تعمیرات، نظافت، خرید دستمال کاغذی، آب معدنی و …) می‌پردازید را هر جا که می‌توانید ثبت کنید.

پیشنهاد ما ابزارهای حسابداری و کیف پول شخصی بر روی گوشی‌های هوشمند است که اکثرشان رایگان هم هستند: اپلیکیشن حسابداری شخصی نیوُ و اپلیکیشن حسابداری شخصی پارمیس همراه که البته هردویشان بدون دانش و تجربه‌ی حسابداری هم قابل استفاده هستند.

هر دوی این نرم‌افزارها هم برای کسانی که گوشی iOS دارند و هم برای کسانی که گوشی‌شان اندروید است در دسترس هستند. اگر میزبانی تنها ممر درآمد شماست حتماً سعی کنید با این ابزارها یا هر روش دیگری که بلدید، مدیریت بهتری بر روی بودجه‌بندی و دخل و خرج‌تان داشته باشید.


دریافت خدمات از متخصصین فنی

در استادکار با صرف کم‌ترین زمان می‌توانید خدمات نظافت و شستشو، حمل بار و اسباب‌کشی، خدمات تاسیسات و تزئینات ساختمانی، سرویس و تعمیر لوازم منزل، خدمات مربوط تعمیر و نگهداری خودرو و قالی‌شویی را به صورت آنلاین سفارش بدهید

به عنوان میزبان احتمالاً تا یکجایی خودتان از پس همه‌ی کارها بر می‌آیید. مخصوصاً اگر فنی باشید که تا حدودی در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی هم خواهد شد. اما گاهی ممکن است شما از پس بعضی کارها برنیاید یا اصلاً به علت مشغله‌ی زیاد وقت این‌جور کارها را نداشته باشید.

حتی اگر هرگز نیازی به تعمیرات و رسیدگی به کولر و برق و پمپ و لوله‌کشی و … نباشد، قطعاً واحد اقامتی شما به صورت منظم نیاز به نظافت خواهد داشت. اگر می‌خواهید سریعاً اشخاص مطمئنی را در تخصص‌های مختلف پیدا کنید، پیشنهاد ما نرم‌افزار استادکار است.

در استادکار با صرف کم‌ترین زمان می‌توانید خدمات نظافت و شستشو، حمل بار و اسباب‌کشی، خدمات تاسیسات و تزئینات ساختمانی، سرویس و تعمیر لوازم منزل، خدمات مربوط تعمیر و نگهداری خودرو و قالی‌شویی را به صورت آنلاین سفارش بدهید.

سفارش خدمات در استادکار رایگان است و در همان ابتدای کار قیمت خدمات به صورت شفاف به شما اعلام می‌شود و شما می‌توانید بر اساس قیمت و تجربه، متخصص مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. استاد کار را هم بر روی گوشی‌های iOS و هم بر روی گوشی‌های اندروید می‌توانید نصب کنید.

فقط در نظر داشته باشید در حال حاضر استاد کار در شهرهای تهران، کرج و شیراز فعال است و میزبان‌های باقی شهرها هنوز باید صبر کنند.


تاکسی هوشمند

در حال حاضر اسنپ و tap30 و کارپینو و کلی نرم‌افزار دیگر برای سفارش آنلاین تاکسی در دسترس همه هست

نویسنده‌ی این سطور خودش ماشین شخصی ندارد که البته با این روند قیمتی اصلاً بعید نیست که هیچ‌وقت هم نداشته باشد 🙂 . پس از طرف خودم پیشنهاد می‌دهم اگر میزبان هستید و ماشین شخصی ندارید، اصلاً بابت رفت‌وآمدهای گاه و بیگاه‌تان نترسید.

خصوصاً اگر در شهرهای بزرگ زندگی می‌کنید. به هر حال تهران و اصفهان و شیراز و رشت و مشهد و … باوجودی که همگی مهمان‌پذیر و توریستی هم هستند، ولی شهرهای شلوغی هستند. چه بسا اصلاً دلتان نخواهد ماشین شخصی خودتان را در شلوغی جابه‌جا کنید.

در حال حاضر اسنپ و tap30 و کارپینو و کلی نرم‌افزار دیگر برای سفارش آنلاین تاکسی در دسترس همه هست که البته نیاز به معرفی چندانی هم ندارند.

اگر مهمانی دارید که از فرودگاه می‌آید و اطلاعی از این سرویس‌های جدید ندارد، خودتان می‌توانید برایش ماشین بگیرید تا درگیر چانه زدن با تاکسی‌های فرودگاه نشود.


مدیریت زمان و یادآوری وظایف روزانه

wunderlist نرم‌افزار خیلی ساده‌‌ای‌ست که رایگان هم هست

اگر شما میزبان هستید، می‌توانیم حدس بزنیم که احتمالاً باید حواستان به بعضی کارها باشد. حداقلش این است که یادتان باشد کی قرار گذاشته‌اید که کلید را به مهمان‌تان تحویل بدهید (یا تحویل بگیرید).

اگر در اقامت‌گاه‌تان صبحانه و نهار و شام هم سرو می‌کنید، قطعاً خریدهایی هم در کار است. نظافت ملحفه و روتختی و روبالشی هم نباید از یادتان برود. چون ممکن است شما در عین این که میزبان هستید، زندگی و شغل دیگری هم داشته باشید، پس ابزارهای مدیریت زمان و یادآوری وظایف روزانه خیلی به کارتان می‌آید.

 wunderlist نرم‌افزار خیلی ساده‌‌ای‌ست که رایگان هم هست و روی همه‌ی گوشی‌ها نصب می‌شود. البته ممکن است در این‌جور مسائل دیدگاه‌تان سنتی باشد، که خب در این حالت پیشنهاد ما خریدن یک دفترچه‌ی یادداشت ساده است که خیلی راحت بتوانید کارهای هر روزتان را درآن یادداشت کنید.

نهایتاً مهم این است که همیشه یادتان باشد شما فقط صاحب‌خانه نیستید، بلکه صاحب کسب و کار اجاره روزانه‌ هستید.


بیشتر بخوانید:

از دار دنیا یک خانه دارید؟ از همان پول در بیاورید!

چهار فعالیت جنبی برای افزایش درآمد میزبان‌ها

گرداندن اقامتگاه چه هزینه‌هایی دارد؟ (چطور باید این هزینه را کاهش داد)

چند ابزار ساده برای میزبان‌های حرفه‌ای
5 (100%) 2 vote[s]
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه