انتخاب مجدد رمز عبور

اجاره آپارتمان مبله در تهران

سفر به تهران می‌تواند بهترین مسافرت‌تان باشد. جاهای دیدنی تهران خیلی زیاد هستند و تهران از این نظر جز بهترین شهرهای ایران به شمار می‌آید. فقط باید بدانید در پایتخت کجا بروید و چه جاهایی را ببینید. تهران از نظر گردشگری و تفریحی بهترین امکانات دارد. همه مسافرها می‌توانند در پایتخت هر چیزی را تجربه کنند. از پیاده‌روی در ولیعصر گرفته تا کافه‌گردی و دیدن مرکز خریدهای لوکس مثل ایران مال و بام لند.

600,000

4 نفر | 2 اتاق خواب
450,000

2 نفر | 1 اتاق خواب
500,000

4 نفر | 2 اتاق خواب
400,000

4 نفر | 2 اتاق خواب
1,530,000

4 نفر | 2 اتاق خواب
535,000
680,000

4 نفر | 2 اتاق خواب

  اقامتی خاطره انگیز در تهران با اجاره آپارتمان مبله

  اگر دوست دارید زیباترین جای تهران ببینید، به منطقه یک بروید. اولین پیشنهاد دیدن کاخ سعدآباد است. اینجا آنقدر بزرگ و دیدنی است که در یک روز نمی‌شود همه‌اش را دید. محوطه سعدآباد زیباترین جایی است که تا حالا در عمرتان دیده‌اید. قدم زدن در اینجا واقعا لذت‌بخش است. بعد می‌توانید از کاخ موزه ملت، کاخ سبز و موزه ظروف سلطنتی هم دیدن کنید.

  در منطقه یک چند موزه زیبا هم هست. موزه سینما و موزه زمان از بهترین جاهای دیدنی تهران هستند. اگر هم اهل صبحانه هستید، حتما به کافه ریبار در موزه زمان سر بزنید. اینجا یکی از بهترین صبحانه‌های تهران را می‌خورید.

  کمی ‌آنطرف تر از سعدآباد، منطقه دربند را پیدا می‌کنید. دربند از معروف‌ترین جاهای تهران است. اینجا تا دلتان بخواهد رستوران سنتی هست. رستوران‌هایی که بعضی‌هایشان چند طبقه هستند و ارتفاعشان اندازه کوه‌های اطراف است. می‌توانید لواشک و دسرهای خوشمزه هم در دربند امتحان کنید.

  قدم زدن در باغ فردوس خیابان ولیعصر هم خیلی عالی است. مسیر پارک‌وی تا میدان تجریش، چنارهای زیادی دارد و برای پیاده‌روی مناسب است. در خیابان ولیعصر می‌توانید به پارک ملت هم بروید. اینجا اولین جایی است که تهرانی‌ها دیدنش را به گردشگرها توصیه می‌کنند.

  در تهران می‌شود غیر از دیدن مکان‌های دیدنی کارهای دیگری هم انجام داد. مثلا تماشای تئاتر در تئاتر شهر تهران، گزینه خیلی خوبی است. یا اینکه به بام تهران بروید و تفریح‌هایی مثل زیپ لاین را تجربه کنید. با اجاره آپارتمان مبله در تهران همه این کارها ممکن می‌شود.

  اگر چند خانوادگی به تهران سفر کرده‌اید، می‌توانید در پارک ارم خیلی خوش بگذرانید. اینجا حس نوستالژی خیلی خوبی دارد. باغ وحش ارم هم جای خوبی برای طبیعت‌گردی است.

  در تهران تا دلتان بخواهد مرکز خرید ساخته‌اند. در همان منطقه یک می‌توانید مرکز خرید ارگ تجریش و سانا سنتر را ببینید. اگر دوست دارید به یک جای متفاوت بروید، حتما به ایران مال سر بزنید. اینجا بزرگترین مال خاورمیانه است و با هر جایی که تا حالا دیده اید فرق دارد.

  مرکز خرید بام لند و دریاچه چیتگر هم نزدیک ایران مال هستند. اصلا خیلی‌ها برای دیدن دریاچه به تهران می‌آیند. می‌شود قایق‌سواری و دوچرخه‌سواری و تفریح‌های دیگر را در دریاچه و اطرافش تجربه کرد.

  تهران رستوران و کافه معروف هم زیاد دارد. می‌توانید به سام کافه بروید و بهترین قهوه‌ها را نوش جان کنید. رستوران روحی در با نگارستان هم یک تجربه لذت‌بخش برایتان رقم می‌زند.

  تهران پر از جاهای دیدنی و مکان‌های گردشگری است. برای همین است که خیلی‌ها دنبال اجاره آپارتمان مبله در تهران هستند.