انتخاب مجدد رمز عبور

آگوست 5, 2019
بدون دیدگاه

در این روزها به مناسبت برگزاری بورسیه‌ آموزشی/استخدامی تابستان ۱۳۹۸ اتفاقات زیادی در پینورست رخ داد که ممکن است از آن‌ها بی‌خبر باشید.
حدود ۶۰۰ داوطلب برای شرکت در این طرح اعلام آمادگی کردند که قدری فراتر از پیش‌بینی‌های ما بود. بعد از بررسی دقیق اطلاعات ارسالی داوطلبین، از این بین، ۲۸۴ نفر به آزمون کتبی دعوت شدند.
دفتر شرکت ما با حضور این ۲۸۴ نفر چند روز پر از انرژی و امید را سپری کرد. همه‌ی این ۲۸۴ نفر برای مصاحبه‌ی حضوری با مربی و منتور دوره، مجدداً دعوت شدند.
ناگزیر بودیم در همین ابتدای مسیر افرادی که برای ادامه‌ی بورسیه مُصرتر هستند را در کوتاه‌ترین زمان شناسایی کنیم. حجم اطلاعات و تجربیات دوره ایجاب می‌کرد که انگیزه‌ یکی از اصلی‌ترین ملاک‌های گزینش ما باشد.
جمع‌بندی نهایی ما را به این تیم ده نفره رساند.

برگزیدگان بورسیه پینورست

مطمئن هستیم بسیاری از افراد مستعد و توانا احتمالاً در لیست نهایی ما جا نشده‌اند. داوطلبان گرامی در نظر داشته باشند که عدم سازگاری ایشان با شرایط اعلام شده بورسیه‌ی آموزشی/استخدامی، ممکن است در نتیجه‌ی نهایی آزمون و مصاحبه موثر بوده باشد.

کلاس های دیجیتال مارکتینگ پینورست

امیدواریم همین آشنایی کوتاه بهانه و انگیزه‌ی کوچکی در مسیر پیشرفت حرفه‌ای همه‌ی داوطلبان دوره باشد. استقبالی که از این طرح شد ما را به ادامه‌ی راه مصمم‌تر کرد.
بر آن شده‌ایم در آینده نیز از حداکثر توانایی‌ مجموعه در جهت انتقال تجربه به کارجویان محترم، استفاده کنیم و در حد توانمان به پیشرفت حرفه‌ای علاقه‌مندان کمک کنیم.

دسته: بورسیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *