فود کورت مگامال؛ با چشم‌انداز کوه‌های البرز غذا بخورید

    voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars voted 4 stars
0نظر
فود کورت مگامال؛ با چشم‌انداز کوه‌های البرز غذا بخورید

مگامال از آن مراکزی است که می‌توانیم یادداشت‌‌مان را با اطمینان درباره‌اش شروع کنیم. می‌پرسید چرا؟ چون مگامال اولین مرکز خریدی بود که با استانداردهای جدید و جهانی در تهران ساخته شد. پس همان‌طور که اشاره کردیم با اطمینان خاطر فودکورت آن را به شما معرفی می‌کنیم. فود کورت مگامال اکباتان یکی از کامل‌ترین فودکورت‌های تهران است. این فودکورت در طبقه دوم مگامال است و با هر سلیقه‌ای وارد آن شوید دست خالی برنمی‌گردید. می‌توانید خوردنی‌های متنوعی را در رستوران، کافی‌شاپ و انواع فست فودهای این فودکورت پیدا کنید. اگر راهی آن‌جا شدید پیشنهاد می‌کنیم از فضای باز آن هم استفاده کنید. در تراس این بخش می‌توانید لذت شکم‌گردی‌تان را با چشم‌انداز رشته‌کوه‌های البرز هنگام خوردن غذا کامل کنید.

دسترسی ساده به این محل از مهم‌ترین ویژگی‌های مثبت آن است. مگامال در بزرگراه شهید ستاری، شهرک اکباتان، فاز دو، هگمتانه دوم و میدان شهید صارمی است. اگر با ماشین شخصی‌تان می‌روید از طریق بزرگراه نیایش، همت، حکیم و جاده کرج به مقصدتان می‌رسید. بعد از آن به‌راحتی وارد مسیر پارکینگ آن می‌شوید و دردسری برای پیدا کردن جای پارک نخواهید داشت.

اگر تصمیم گرفتید با مترو به این محل بروید در ایستگاه اکباتان خط ۴ پیاده شوید. مگامال درست روبه‌روی ایستگاه است. اگر هم ترجیح می‌دهید از اتوبوس استفاده کنید در ترمینال آزادی سوار خط اکباتان شده و ایستگاه ۱۶ که نزدیک ورودی مگامال است را پیاده شوید.

از نظر موقعیت جغرافیایی هم این فودکورت نزدیک مراکزی مثل فروشگاه هایپرمی اکباتان، پردیس سینمایی مگامال، کافه کتاب اکباتان، باشگاه ورزشی انرژی بانوان و بیمارستان فوق تخصصی صارم قرار گرفته.

بقیه‌ نوشته‌ها

همه‌چی از اونجایی شروع شد که چرخیدم و رسیدم به حرف بچگیم؛ نوشتن دوای هر دردیه :‌)

برچسب ها :

اقامتگاه های همین حوالی

این‌ها رو هم ببینی ضرر نمی‌کنی

نمایش همه
نظرت چی بود؟

نظر خواننده‌ها