Logo

چطور می‌توانم با پینورست تماس بگیرم؟

برای دریافت هرگونه راهنمایی یا در صورت بروز مشکل در هر مرحله‌ای، می‌توانید با شماره ۹۱۰۰۹۲۹۷ ۰۲۱ تماس بگیرید. یا از طریق چت آنلاین سایت اقدام کنید. همکاران ما در واحد پشتیبانی برای راهنمایی و حل مشکلات شما آماده هستند.

فرستادن اطلاعات شخصی‌ من به پینورست از نظر امنیتی مشکلی ندارد؟

ما در پینورست تمام تلاشمان را می‌کنیم که از اطلاعات شخصی شما حفاظت کنیم. اطلاعات شخصی شما در وب‌سایت ما به صورت کاملاً محرمانه ثبت می‌شود.

من مهمان هستم. اگر در طول سفر احساس ناامنی کردم چه کار کنم؟

در هر شرایطی روی پشتیبانی و کمک پینورست هم حساب باز کنید. در این صورت با شماره پشتیبانی ما (۹۱۰۰۹۲۹۷ ۰۲۱ ) تماس بگیرید. اما اگر احساس خطر یا ناامنی می‌کنید، بهتر است در ابتدا از نوع خطر مطمئن شوید. آیا به کمک پلیس نیاز دارید؟ در این صورت حتما در ابتدا با شماره‌ ۱۱۰ تماس بگیرید. آیا به کمک نیروهای امدادی مثل آتشنشانی و آمبولانس نیاز دارید؟ در این صورت بهتر است قبل از هرچیزی با شماره‌ ۱۱۵ تماس بگیرید.

چرا باید مستقیماً از طریق سایت پرداخت را انجام دهم و بطور کامل؟

با پرداخت از طریق درگاه پرداخت سایت پینورست می‌توانید از رزرو خود مطمئن باشید. در صورت بروز هرگونه مشکل در روند پرداخت، طبق قوانین لغو اقامتگاه، هزینه‌ شما برگردانده می‌شود. پرداخت از طریق درگاه‌های دیگر، محافظت از اطلاعات شما را برای ما سخت‌تر می‌کند و شما را در معرض خطر کلاهبرداری و سایر موارد امنیتی قرار می‌دهد.

اگر شرایط خاصی برای اقامتگاه در نظر داریم، چطور آن را به میزبان اطلاع بدهیم؟

شما می‌توانید این شرایط خاص را با کارشناسان ما در میان بگذارید. کارشناسان پینورست این موضوع را به میزبان اطلاع می‌دهند. در غیر این صورت کارشناسان ما به شما کمک می‌کنند اقامتگاهی را پیدا کنید که شرایط مورد نظر شما را دارد.

در صورت رؤیت پیام پرداخت ناموفق چه باید کرد؟

اگر با پیام «پرداخت ناموفق» مواجه شدید، مبلغ پرداختی شما، تا ۷۲ ساعت کاری آینده به حساب شما بازگردانده می‌شود. در صورت مشاهده‌ هرگونه مشکل و مغایرت همیشه می‌توانید با مراجعه به بانک صادرکننده‌ کارت بانکی، مشکل را پیگیری کنید. در چنین شرایطی می‌توانید با کارشناسان پینورست هم ارتباط بگیرید و مشکل مربوطه را به ما هم گزارش کنید.

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟

چت آنلاین توسط

کارشناسان پشتیبانی

پشتیبانی تلفنی پاسخگویی 24 ساعته

021-91009297

ارسال ایمیل

info@pinorest.com