Logo

می‌خواهم میزبان شوم. چگونه می‌توانم اقامتگاه خود را در پینورست ثبت کنم؟

شما می‌توانید از طریق دکمه‌ «میزبان شوید» در نوار بالای سایت، وارد صفحه‌ ثبت اقامتگاه خود شوید. در این قسمت با کلیک بر روی گزینه شروع میزبانی مراحل ثبت اقامتگاه شروع می‌شود.

هزینه ثبت واحد اقامتی در سایت پینورست چقدر است؟

ثبت واحد اقامتی در سایت پینورست برای شما هیچ هزینه‌‌ای ندارد.

چگونه از واحد اقامتی خودم عکس‌های مناسبی بگیرم؟

قبل از عکس گرفتن دقت کنید: فضای اقامتگاه را طوری آماده کنید که انگار آماده‌ پذیرش اولین مهمان خود هستید. عکس‌های شما باید هم فضای اقامتگاه شما را به نمایش بگذارد و هم به درستی به مهمانان شما نشان دهد قرار است در چه محلی اقامت کنند و چه انتظاری از محیط اقامتگاه داشته باشند. موقع گرفتن عکس‌ها دقت کنید. متنوع عکس بگیرید. برای این که به مهمانان خود در تصمیم‌گیری و کسب اطلاعات کمک کنید، عکس‌های متنوعی بگیرید. این عکس‌ها می‌توانند از اتاق‌های مختلف اقامتگاه (اتاق‌خواب‌ها، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، اتاق پذیرایی) و نمای بیرونی اقامتگاه و محله‌ای که اقامتگاه‌ در آن قرار دارد باشند.

قوانین و مقررات اقامتگاه خود را چگونه ثبت کنیم؟

در مرحله‌ پایانی ثبت اقامتگاه، امکان ثبت مقررات وجود دارد. در ضمن پس از اتمام ثبت اقامتگاه، شما همیشه می‌توانید با وارد شدن به پنل کاربری، در قسمت مدیریت اقامتگاه‌ با کلیک بر روی اقامتگاه خود آن را ویرایش کنید و قوانین خود را تغییر دهید.

اگر هنگام ثبت اقامتگاه مشکلی رخ داد چه کار کنم؟

در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ثبت با همکاران واحد پشتیبانی پینورست (با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۹۲۹۷) تماس بگیرید.

واحد اقامتی‌ام را چطور قیمت‌گذاری کنم؟

شما در قیمت‌گذاری واحد اقامتی خود کاملاً آزاد هستید. برای اینکه راحت‌تر تصمیم بگیرید می‌توانید لیست قیمت‌های واحدهای مشابه در شهر خود را در وب‌سایت ما بررسی کنید.

آیا امکان تغییر قیمت اقامتگاه وجود دارد؟

بله. در پنل کاربری و در قسمت مدیریت اقامتگاه‌ها می‌توانید با کلیک بر روی اقامتگاه خود، ریز جزئیات اقامتگاه را مشاهده کنید. با کلیک بر روی گزینه تنظیم تقویم و قیمت‌گذاری می‌توانید قیمت اقامتگاه را ویرایش کنید. به یاد داشته باشید که تغییر قیمت برای اقامتگاه‌هایی که قبلاً رزرو شده‌اند، امکان‌پذیر نیست.

تایید آگهی در پینورست چقدر زمان می‌برد؟

پس از ثبت کامل اطلاعات واحد اقامتی در سایت، کارشناسان پینورست ظرف مدت ۲۴ ساعت آگهی را بررسی می‌کنند و در صورت تأیید، آگهی واحد اقامتی شما در سایت منتشر می‌شود.

از کجا می‌توانم بفهمم که درخواست رزرو دارم؟

در ابتدا برای شما پیامکی از طرف پینورست ارسال می‌شود. شما با وارد شدن به پنل کاربری و در قسمت مدیریت اقامتگاه می‌توانید درخواست‌های خود را مشاهده کنید.

بعد از دریافت درخواست رزرو چه کاری باید انجام دهم؟

بعد از دریافت درخواست رزرو با ورود به پنل کاربری و با کلیک بر روی زیر منو‌ی «درخواست‌ها» در قسمت «مدیریت اقامتگاه» می‌توانید جزئیات هر رزرو را مشاهده کنید و درخواست‌ها را تایید یا رد کنید.

چطور می‌توانم وضعیت رزرو را بررسی کنم؟

با ورود به پنل کاربری و کلیک بر روی زیر منو‌ی «رزرو‌ها» در قسمت «مدیریت اقامتگاه»، می‌توانید وضعیت رزرو اقامتگاه خود را مشاهده کنید.

چطور می‌توانم با مهمانی که اقامتگاهم را رزرو کرده تماس بگیرم؟

بعد از ارسال درخواست رزرو از طرف مهمان شماره تماس مهمان در اختیار میزبان قرار می‌گیرد و با نظارت سایت و در جریان قرار دادن کارشناسان؛ میزبان با مهمان ارتباط برقرار می‌کند. و هرگونه توافق یا قرارداد بین دو طرف در جهت رضایتمندی و تضمین رزرو با سایت در میان گذاشته می‌شود.

درآمد اجاره‌ اقامتگاه چه زمانی به حساب من می‌آید؟

پس از هربار تحویل واحد اقامتی به مهمان، حداکثر تا یک روز کاری، هزینه‌ دریافت شده از مهمان به حساب اعلام شده از سوی میزبان واریز می‌شود.

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟

چت آنلاین توسط

کارشناسان پشتیبانی

پشتیبانی تلفنی پاسخگویی 24 ساعته

021-91009297

ارسال ایمیل

info@pinorest.com