Logo

برای رزرو واحد حتماً باید در وب‌سایت پینورست عضو شده باشیم؟

بله، برای رزرو واحد اقامتی باید حتماً در وب‌سایت پینورست عضو شوید. برای ثبت کردن نظرتان هم باید در وب‌سایت پینورست عضو شده باشید.

برای ثبت نام در وب‌سایت پینورست باید چه کار کنم؟

ابتدا دکمه‌ «ورود / ثبت‌نام» در نوار بالا را فشار دهید. پس از ورود به بخش ورود/ثبت نام، شماره موبایل‌تان را در فیلد مناسب وارد کنید. کد تأییدیه‌ای که برای شما ارسال می‌شود را در بخش مناسب وارد کنید. حالا می‌توانید اطلاعات تکمیلی خود را وارد کنید و ثبت نام خود را به پایان برسانید.

من قبلاً در وب‌سایت پینورست ثبت‌نام کرده‌ام. چطور می‌توانم وارد حساب کاربری‌ام شوم؟

با انتخاب گزینه‌ «ورود / ثبت‌نام» در نوار بالا وارد بخش «ورود / ثبت نام» شوید. پس از وارد کردن شماره موبایل خود در فیلد مناسب، به دو صورت می‌توانید وارد حساب کاربری خودتان شوید. ۱: با وارد کردن کد تاییدی که به شماره شما پیامک می‌شود. ۲: با رمز عبوری که در هنگام ثبت نام برای خود انتخاب کرده‌اید.

چطور می‌توانم به عنوان میزبان ثبت نام کنم؟

ابتدا به طور عادی ثبت‌نام خود را انجام دهید. در مرحله‌ بعد برای ثبت اقامتگاه خود می‌توانید با کلیک روی دکمه «میزبان شوید» در نوار بالای صفحه، وارد صفحه‌ مربوط به ثبت اقامتگاه شوید. در آنجا با کلیک بر روی گزینه‌ «شروع میزبانی» روند ثبت واحدتان شروع می‌شود.

چطور می‌توانم نظرم در مورد یک اقامتگاه را در سایت پینورست ثبت کنم؟

شما می‌توانید پس از دریافت کلید یک اقامتگاه، وارد حساب کاربری خود شوید و پس از ورود به بخش «رزروهای من»، نظرتان را در مورد اقامتگاه ثبت کنید.

ممکن است پینورست حساب کاربری من را حذف کند؟

پینورست حساب کاربری شما را حذف نمی‌کند، اما در صورت تخطی از قوانین سایت دسترسی شما به حساب کاربری‌تان محدود می‌شود.

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟

چت آنلاین توسط

کارشناسان پشتیبانی

پشتیبانی تلفنی پاسخگویی 24 ساعته

021-91009297

ارسال ایمیل

info@pinorest.com