انتخاب مجدد رمز عبور

راهنمای پینورست با توجه به شیوع COVID-19

همه ما عمیقاً تحت تأثیر  اختلال ناشی از همه‌گیری COVID-19 قرار داریم اما در هر شرایطی حفظ سلامتی کارمندان، مهمانان و میزبانان، اولویت اول پینورست است؛ بنابراین به صورت موقت امکان رزرو تمام واحدهای ثبت شده در پینورست غیرفعال شده.

ما در پینورست بدون وقفه در حال جمع‌آوری بازخورد مهمانان و میزبان‌هایمان هستیم و تلاش می‌کنیم که گام‌به‌گام مطابق راهنمایی‌های رسمی وزارت بهداشت و اطلاعیه‌های رسمی عمل کنیم.

 

مهمان‌های پینورست

با مهمان‌هایی که در این مدت قادر به سفر نیستند کاملاً همدلی می‌کنیم؛ توجه به این وضعیت از اولین لحظه تلاش کرده‌ایم با همکاری میزبان‌هایمان، در مورد رزروهای قبلی سایت شرایطی را فراهم کنیم تا لغو فوری رزرو و بازگشت وجه به راحتی امکان‌پذیر باشد.

 

میزبان‌های پینورست

مطابق همیشه تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوال‌ها و نگرانی‌های شما باشد. در روزهای فعلی تمام انرژی ما بر روی به‌روزرسانی رابط کاربری پینورست و ارائه امکانات جدید برای میزبانیِ راحت‌تر متمرکز شده است.

 

راهنمایی‌های بیشتر:

اکیداً به کلیه مسافران (چه مهمان ما هستند و چه نیستند) و البته مالکان ویلا و سوئیت (چه میزبان ما هستند و چه نیستند)، توصیه می‌کنیم مواردی را که از سوی مسئولان وزارت بهداشت و مقام‌های محلی هر  ناحیه اعلام می‌شود، به دقت رعایت کنند.

تا پایان وضعیت شیوع COVID-19 جزئیات اقدامات بعدی و سیاست‌گذاری‌های جدید پینورست در این رابطه در شبکه‌های اجتماعی (توئیتر اینستاگرام) به اطلاع شما خواهد رسید و با هرگونه تغییر در شرایط فعلی، اطلاعات این صفحه را به روز می‌کنیم.bts dollsbt21 plushiesbts hoodiebts jacketbt21 hoodiebts shirtbt21 shirtphoto necklacemy name necklaceget name necklacename necklacepersonalized name necklacecustom name necklacecustom necklacepersonalized necklacesnecklace with namename plate necklacecustomized name necklacemothers day necklacemothers day jewelry