Logo

مرکز پشتیبانی پینورست

چطور می توانیم شما را راهنمایی کنیم؟

پینورست چیست و چطور کار می‌کند؟

پینورست یک پلتفرم آنلاین است که کار اجاره کوتاه مدت اقامتگاه‌ها را بسیار ساده کرده. از اجاره خانه و آپارتمان و سوئیت گرفته تا اجاره و رزرو ویلا و سوئیت ساحلی و لب دریا و البته اقامتگاه‌های بومگردی و خانه‌های سنتی در مناطق مختلف ایران. ما کسانی که اقامتگاه دارند و می‌خواهند آن را اجاره بدهند (میزبان‌ها)، را به کسانی که می‌خواهند اقامتگاه اجاره کنند (مهمان‌ها) وصل می‌کنیم.

می‌خواهم میزبان شوم. چگونه می‌توانم اقامتگاه خود را در پینورست ثبت کنم؟

شما می‌توانید از طریق دکمه‌ «میزبان شوید» در نوار بالای سایت، وارد صفحه‌ ثبت اقامتگاه خود شوید. در این قسمت با کلیک بر روی گزینه شروع میزبانی مراحل ثبت اقامتگاه شروع می‌شود.

من مهمان هستم، در صورت کنسلی چه مقدار از هزینه به من عودت داده می‌شود (برای رزروهای روزانه)؟

برای اقامت‌های زیر ۲۰ روز، در صورتی که بیش از ۷۲ ساعت مانده به زمان ورود ( ۲ بعد از ظهر تاریخ شروع اقامت)، رزرو را کنسل کنید، ۹۰ درصد مبلغ کل رزرو به حساب شما باز خواهد گشت. در صورتی که بین ۷۲ ساعت تا ۲۴ ساعت مانده به زمان ورود (۲ بعد از ظهر تاریخ شروع اقامت) رزرو را کنسل کنید، ۱۰ درصد از مبلغ کل رزرو به اضافه‌ی ۵۰ درصد از مبلغ شب اول اقامت، از حساب‌تان کسر خواهد شد و مابقی به شما بازگردانده می‌شود. در صورتی که کمتر از ۲۴ ساعت مانده به زمان ورود، رزرو را کنسل کنید، ۱۰ درصد از مبلغ کل رزرو به اضافه‌ی کل هزینه‌ی شب اول اقامت از حساب‌تان کسر خواهد شد و مابقی به شما بازگردانده می‌شود.

واحد اقامتی‌ام را چطور قیمت‌گذاری کنم؟

شما در قیمت‌گذاری واحد اقامتی خود کاملاً آزاد هستید. برای اینکه راحت‌تر تصمیم بگیرید می‌توانید لیست قیمت‌های واحدهای مشابه در شهر خود را در وب‌سایت ما بررسی کنید.

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟

چت آنلاین توسط

کارشناسان پشتیبانی

پشتیبانی تلفنی پاسخگویی 24 ساعته

021-91009297

ارسال ایمیل

info@pinorest.com