Logo

گارانتی تحویل و تطبیق اقامتگاه

گارانتی تحویل و تطبیق اقامتگاه

اولین‌باره از پینورست رزرو می‌کنی؟ توی پینورست تا وقتی پات رو توی اقامتگاه نذاری، هزینه‌ی واریزی پیش ما امانته پس اصلا جای نگرانی نیست. ما ضامن حقوقت هستیم و جلوی سواستفاده‌هایی که بعضی جاها رایجه رو می‌گیریم. برای این که بتونیم نگهبان حقت باشیم لازمه که با دقت محتویات این صفحه رو بخونی تا دقیقا بدونی باید حواست به چه نکاتی باشه.

گارانتی تطبیق اقامتگاه

همزمان با ورودت ، واحد رو بررسی کن. اگه توی شرایط خاص و استثنائی یه واحد دیگه بهت تحویل می‌شه، بلافاصله به ما خبر بده تا جلوی مشکل رو بگیریم. اگه واحد مشکلی داشته باشه که اقامت شما رو مختل می‌کنه قبل از شروع اقامت باید ما خبردار شیم.

پشتیبانی در طول اقامت

بعد از تحویل اقامتگاه هم کنار شما هستیم. اگه شرایط خاص و مشکلی پیش اومد که اقامت شما رو مختل می‌کرد قبل از هر کاری حتما با ما تماس بگیر و بهمون بگو. لطفا بدون هماهنگی با ما اقامت‌ت رو لغو یا تمدید نکن تا بتونیم کنارت باشیم.

گارانتی تحویل اقامتگاه

تحویل اقامتگاه موقعی هست که میزبان به شما کلید رو تحویل بده و شما شروع کنی به استفاده از فضا و امکانات واحد. اگه توی شرایط خاص، قبل از تحویل واحد متوجه مشکلی شدی حتما بلافاصله به تیم پشتیبانی اطلاع بده و به هیچ وجه این قضیه رو عقب ننداز.

بازگشت هزینه

پول شما تا زمان تحویل گرفتن اقامتگاه و تطبیق شرایط اقامتگاه پیش پینورست امانته و در صورتی که توی یه شرایط خاص و استثنائی تحویل اقامتگاه از سمت میزبان صورت نگیره ما تضمین می‌کنیم که هزینه اقامتگاه رو به طور کامل به شما برگردونیم.

نظرات کاربران

سوالات بیشتر

لازمه قبل از رسیدن به میزبان زنگ بزنم؟

بله در هر شرایطی سعی کن حتما حداقل ۴۸ ساعت قبل از تحویل اقامتگاه به میزبان زنگ بزنی. خیلی مواقع، مشکلات تحویل اقامتگاه مربوط به ناهماهنگی میزبان و مهمانه. از میزبان جزئیات مسیر رو بپرس و اگه لازم شد بعضی موارد رو دوباره با میزبان چک کن (مثل مناسب بودن برای سالمند یا کودک یا داشتن بعضی امکانات خاص). بعضی از امکانات اقامتگاه مثل استخر آب‌گرم نیازه که از قبل محیا بشن و بنابراین برای محکم‌کاری از میزبان بخواه که موارد مدنظر رو برات محیا کنه.

اگه نتونم سر ساعت تحویل اقامتگاه اون‌جا باشم، چکار باید کرد؟

برای تحویل گرفتن اقامتگاه حتما سعی کن بیشتر از ۲ ساعت تاخیر نداشته باشی و اگه قراره تاخیر بیشتری داشته باشی حتما سعی کن جزئیات رو با میزبان هماهنگ کنی. اگه بیش از حد دیر برسی و توی تحویل اقامتگاه مشکلی باشه، پیگیری و هماهنگی‌های بعدی به شدت سخت می‌شه. اگه چاره‌ای نداری و حتما دیر می‌رسی لطفا شرایط اقامتگاه رو با تماس تصویری یا تلفنی با میزبان چک و کنترل کن تا اگه هر مشکلی وجود داشت قبل از رسیدن شما بتونیم برات رفع کنیم.

واحد رو تحویل گرفتم ولی بنا به دلایلی از ادامه‌ی اقامت منصرف شدم. هزینه‌ من رو هم پس می‌دین؟

تمام مواردی که راجع به گارانتی پینورست گفتیم فقط مربوط به مشکلات زمان تحویل و تطبیق اقامتگاه می‌شه. اگه واحد رو تحویل گرفتین از نظر قانونی اجاره‌ی شما شروع شده و هزینه‌‌ی اقامت شما به حساب میزبان وارد می‌شه. البته ما مشکل رو بررسی می‌کنیم و یا رفع می‌کنیم یا در صورت ضرورت شما رو به یه واحد جایگزین هدایت می‌کنیم ولی دقت کنین در هیچ شرایطی بدون هماهنگی با پینورست و یا توافق با میزبان اقامت‌ت رو لغو یا تمدید نکن تا بتونیم توی شرایط خاص و استثنائی همچنان کنار شما باشیم. اگه با ما هماهنگ نکرده باشی یا دلیل موجهی برای تخلیه واحد نداشته باشی، بازگشت هزینه‌ شما بر اساس قانون لغو و کنسلی صورت می‌گیره و نمی‌تونیم هزینه‌ی اقامت ۴۸ ساعت آینده‌ی شما رو بهتون برگردونیم.

نحوه بازگشت وجه به چه صورت است؟

در صورتی که بازگشت وجه از طرف کارشناسان پینورست تایید بشه، مبلغ به صورت اعتبار در کیف پول شما شارژ می‌شه. لطفا توی این بازه‌ زمانی قدری صبور باشین تا مطمئن باشیم نه در حق شما و در حق میزبان اجحافی نمی‌شه. می‌تونی با پشتیبانی تماس بگیری و درخواست کنی که هزینه به کارت‌ت برگرده. البته دقت کن که بازگشت هزینه فقط به شماره حساب و یا شماره کارتی برمی‌گرده که پرداخت هزینه از طریق اون صورت گرفته.

با خیال راحت به ما اعتماد کنید