انتخاب مجدد رمز عبور

اجاره مبله در تهران

600,000 تومان

4 نفر | 2 اتاق خواب
500,000 تومان

4 نفر | 2 اتاق خواب
730,000 تومان

4 نفر | 2 اتاق خواب
450,000 تومان

2 نفر | 1 اتاق خواب
450,000 تومان

4 نفر | 2 اتاق خواب
550,000 تومان

4 نفر | 2 اتاق خواب
580,000 تومان
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره آپارتمان مبله در غرب تهران

میزبان شما :پویان حسینی راد

5 نفر | 3 اتاق خواب
410,000 تومان

5 نفر | 2 اتاق خواب

  شهر تهران

  تهران ، پایتخت آسمان خراش ها 

  تهران، پایتخت چند صد ساله ایران در بخش شمال غربی ایران قرار دارد. بازدید از دیدنی های شهر تهران را نمی توان در چند روز خلاصه کرد. در زیر به مهم ترین جاذبه های دیدنی تهران اشاره ای خواهیم داشت.

  مکان های تاریخی تهران

  به دلیل موقعیت سیاسی تهران، بناهای تاریخی زیادی از حکومت های مختلف در این شهر وجود دارد. از جمله آن ها می توان به کاخ های تاریخی سعدآباد، گلستان، نیاوران از دوران قاجار و پهلوی اشاره کرد. این کاخ ها اکنون به موزه هایی تاریخی تغییر کاربری داده است. در کنار آن بناهایی دیگر مانند برج آزادی، عمارت مسعودیه، شمس العماره، سرای روشن، تماشاگه زمان، موزه سینما پذیرای علاقه مندان به تاریخ و هنر خواهد بود.

  جاذبه های طبیعی تهران

  قرارگیری شمال تهران در میان کوههای استوار، علاقه‌مندان طبیعت را به این نقطه از شهر می‌کشاند. کوهنوردی در کوههای دربند و دارآباد ، تفریح در طبیعت بی نظیر درکه ، فرحزاد و فشم روزی خاطره انگیز را برایتان رقم خواهد زد. هم چنین می توانید به تالاب عشق آباد در جنوب تهران بروید و نظاره‌گر پرواز پرندگان بر فراز تالاب باشید. با اجاره آپارتمان مبله در تهران و سفری کوتاه از این جاذبه های طبیعی لذت ببرید...

  مکان های تفریحی تهران

  مکان های تفریحی بسیاری در سطح شهر تهران وجود دارد. وجود بوستان هایی در گوشه گوشه شهر مجالی را برای دوری از شلوغی های شهر فراهم آورده است. برج میلاد در مرکز تهران، مکانی برای تفریح و تماشای همایش های مختلف شده است. پل طبیعت با شب های رویایی، پیست اسکی توچال و باشگاههای تفریحی مانند پینت بال نیز طرفدارن ویژه خود را دارد.

  غذاهای محلی تهران

  تهران نیز مانند شهرهای دیگر، دارای غذاهای محلی و مخصوص خود است. از غذاهای محلی تهران می توان به سرگنجشکی، دمی بلغور جو، دمپیختک، آش شله قلم کار و ته چین اشاره کرد.

  سوغات و صنایع دستی تهران

  بیشتر سوغاتی های تهران را سوغات شهرستان های اطراف آن تشکیل می دهد. از میان آن ها سیب دماوند، دوغ آبعلی و کشمش شهریار شهرت بالایی دارد.

  در بخش صنایع دستی نیز برخی به کار نقاشی روی چرم و جاجیم بافی مشغول می باشند.

  از خدمات گردشگری پینورست از جمله اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره سوئیت مبله در تهران بهره مند شوید.