انتخاب مجدد رمز عبور

اجاره ویلا در تنکابن

425,000 تومان
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره اقامتگاه بوم گردی یارا (کلبه بلوط)

میزبان شما :پوریا علی دوست ملکانی

2 نفر | 1 اتاق خواب
395,000 تومان
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره اقامتگاه بوم گردی یارا (کلبه افرا)

میزبان شما :پوریا علی دوست ملکانی

2 نفر | 1 اتاق خواب
95,000 تومان
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره روزانه بوم گردی ارغوان

میزبان شما :مطهره ازادی خواه

8 نفر | 8 اتاق خواب
690,000 تومان
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره اقامتگاه بوم گردی یارا ( کلبه بلوط)

میزبان شما :پوریا علی دوست ملکانی

4 نفر | 2 اتاق خواب

  شهر تنکابن

  تنکابن ، پایتخت مرکبات کشور تنکابن یکی از شهرستان های استان مازندران می باشد. این شهر در گذشته به نام هایی همچون شهسوار و دیلم خاصه شهرت داشت. مردم تنکابن اغلب به زبان مازندرانی گویش می کنند و بیشتر آنان در شغل باغداری، کشاورزی و دامداری مشغول فعالیت هستند. مرکبات، چای و برنج از عمده ترین محصولات کشاورزی تنکابن به شمار می آید. جاذبه های بی شمار تنکابن، این شهر را به یکی از پربازدیدترین شهرهای گردشگری در شمال کشور تبدیل کرده است. در ادامه به معرفی مهم ترین جاذبه های این شهر می پردازیم.

  آثار تاریخی تنکابن شاید بیشتر افراد با شنیدن نام تنکابن به یاد طبیعت زیبای آن بیفتند. اما باید دانست این شهر، آثار باستانی زیادی نیز در خود جای داده است. از جمله این آثار می توان به عمارت شهرداری اشاره کرد. حمام هایی تاریخی به نام حمام امیر اسعد و مکرود، یادگارهایی تاریخی از دوران قاجار در این شهرستان می باشد. بخش هایی از قلعه تنگا و قلعه گردن بر فراز کوههایی در بخش خرم آباد هنوز هم پای برجاست. پل هایی قدیمی نیز در روستاهای تنکابن دیده می شود. پل هایی مانند چشمه کیله، زنگ شاه محله و پل علی آباد که قدمت بیشتر آنان به حکومت قاجاریان باز می گردد.

  جاذبه های طبیعی تنکابن شاید بتوان زیباترین جاذبه طبیعی تنکابن را در جاده دو هزار جستجو کرد. جاده ای با انبوهی از کوههای سبز و آبشارهایی همچون آبشار ورزان که از دل کوه می خروشند. آبگرم فلکده در روستایی به همین نام، گردشگران زیادی را در تابستان ها به سوی خود می کشاند. تماشای چشمه هایی نه چندان کوچک در اطراف این آبگرم، برایتان خالی از لطف نخواهد بود. قله سیالان با منظره وصف ناپذیرش میعادگاهی برای کوهنوردان شده است. به سراغ دشتی معروف به نام دریاسر در منطقه دو هزار می رویم. این دشت با پوششی سبز، آرامشی کم پیدا برایتان به ارمغان می آورد. مرداب نشتارود با عبور از مرکز شهر، مکانی کم نظیر در اختیار گردشگران و ساکنین شهر قرار داده است. هم چنین تماشای آبشار سنگ بن، شما را برای طبیعت گردی در ادامه مسیر مصمم تر خواهد کرد.

  مکان های تفریحی تنکابن اگر به دنبال مکانی تفریحی برای گذراندن ساعاتی خوش در تنکابن هستید، به پارک جنگلی خشکه داران بروید. این پارک یکی از معروف ترین و تنها پارک جلگه ای ایران می باشد. پارکی دیگر به نام چالدره در 18کیلومتری تنکابن، گردشی مهیج را برایتان رقم می زند. پوشش گیاهی این پارک شامل درختان توسکا، افرا و سرخس، دست به دست هم داده اند تا یک جنگل رویایی برایتان بسازند.

  غذاهای محلی تنکابن در سفر به این شهر، از خوردن غذاهای محلی آن غافل نشوید. غذاهایی همچون شیر تره، نازخاتون، مالابیج که طعم لذیذ آن را در جایی دیگر نمی توان یافت.

  سوغات و صنایع دستی تنکابن یکی از مهم ترین سوغات تنکابن، پرتقال شهسوار می باشد. هم چنین می توان ماهی، برنج، کیوی و گل های تزیینی را به عنوان سوغات این شهر معرفی کرد. صنایع دستی تنکابن مانند ظروف حصیری، نمدی، پارچه های دست بافت و فرش های پشمی نیز می تواند در سبد سوغات شما جای گیرد.

  جهت اجاره ویلا در تنکابن ، اجاره روزانه سوئیت در تنکابن و اجاره اتاق در تنکابن پینورست همراه شماست.