انتخاب مجدد رمز عبور

اجاره سوئیت در اصفهان

150,000 تومان

100 نفر | 20 اتاق خواب
300,000 تومان

6 نفر | 0 اتاق خواب
200,000 تومان

4 نفر | 0 اتاق خواب
240,000 تومان
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره اقامتگاه بومگردی در نطنز

میزبان شما :سعید توسلیان

4 نفر | 0 اتاق خواب
100,000 تومان

2 نفر | 0 اتاق خواب
85,000 تومان
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره اقامتگاه ننه کوکب در زواره

میزبان شما :غلامرضا صادقی فرد

70 نفر | 9 اتاق خواب

  شهر اصفهان

  اصفهان، نصف جهان

  اصفهان در مرکز ایران قرار گرفته و از شهرهای مهم تاریخی ایران است. وجود آثار متعدد باستانی در اصفهان لقب نصف جهان را به این شهر داده است. آثاری که در هریک می توان هنر معماری، نگارگری و دیگر هنرها را مشاهده کرد. در بخش زیر به معرفی معروفترین جاذبه‌های اصفهان و اجاره منزل مبله در اصفهان می‌پردازیم.

  آثار تاریخی اصفهان

  بخش زیادی از آثار تاریخی اصفهان در مرکز شهر واقع شده است. میدان نقش جهان، میزبان عمارت عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله، مسجد امام، بازار قیصریه، دروازه چوگان و توحیدخانه شده است.

  در بخش‌های دیگری از شهر سی و‌ سه پل، عمارت منارجنبان، چهلستون، کاخ هشت بهشت، کلیسا وانک آماده بازدید علاقه مندان می‌باشد.

  اجاره منزل مبله در اصفهان

  جاذبه های طبیعی اصفهان

  در اصفهان می‌توانید به یادماندنی ترین طبیعت گردی را برای خود رقم بزنید. چشمه و آبشار لادر خمینی شهر گزینه مناسبی برایتان خواهد بود. دالانکوه، کوه صفه و پارک ملی کلاه قاضی از دیگر پیشنهادهای ما برای طبیعت گردی در اصفهان است.

  مکان های تفریحی اصفهان

  در کنار آثار تاریخی اصفهان، مراکزی برای تفریح و سرگرمی وجود دارد. قدم زدن در خیابان سنگفرش جلفا و نشستن در کافه‌های قدیمی، یکی از زیباترین تفریحات در سفر به اصفهان است. تماشای پرندگان از نزدیک و بازی های مفرح در باغ پرندگان و شهر بازی ناژوان فراهم شده است.

  همچنین می توانید به تونل آکواریوم زیبای ناژوان بروید و انواع آبزیان را از نزدیک مشاهده کنید. غذا دادان به ماهی‌ها در این آکواریوم می تواند خاطره ای به یادماندنی در ذهنتان ثبت کند.

  غذاهای محلی اصفهان

  معروفترین غذای سنتی اصفهان بریانی می باشد که در هریک از رستوران های اصفهان می توان آن را تهیه کرد. غذاهایی مانند قیمه ریزه نخودچی، یخنی لوبیا، نخود آب، خوراک سرگنجشکی، پلو ماش و قُمری، به پلو و خورش هفت دخترون توسط بانوان این شهر طبخ می شود.

  سوغات و صنایع دستی اصفهان

  انواع گز، پولکی و شیرینی‌های سنتی مانند برشتوک، کرکی و سوهان عسلی از سوغاتی های شهر اصفهان است. صنایع دستی معروف شهر شامل ظروف میناکاری، خاتم‌کاری، پارچه‌های قلمکار، ملیله دوزی، ظروف قلم زنی و فیروزه می باشد.

  جهت اجاره منزل مبله در اصفهان و تجربه یک سفر به یادماندنی واحدهای اقامتی شهر اصفهان را مشاهده نمایید.