انتخاب مجدد رمز عبور

ما چه کار می‌کنیم؟
خیلی‌ها دنبال چندروز اقامت در ویلا و آپارتمان می‌گردند…
خیلی‌ها هم ویلا و آپارتمان‌ مبله دارند که خالی مانده…
کار پینورست وصل کردن این دو دسته به همدیگر است. ما به اولی‌ها «مهمان» می‌گوییم و به دومی‌ها «میزبان».

داستان پینورست
اولین دفتر پینورست در تهران افتتاح شده ولی شک نداریم که قلب‌های پینورستی‌ها با خون عشایر و کوچ‌نشین‌های‌ ایرانی می‌تپد.

 

پینورست

همان‌طور که کوچ‌نشین‌های قشقایی‌ مهمان‌پذیرند، همان‌طور که عشایر کرد عاشق سفرند. همان‌طور که عشایر شاهسون و بختیار و بلوچ و ترکمن و عرب محدود به یک نقطه نیستند. ما هم در دشت و کوه تا پایتخت و شهر و روستا و کوه و جنگل، در همه‌جا خانه داریم. ما یک ایل بزرگیم. یک‌ تیره و یک طایفه‌.

 

ارزش‌های پینورست
وصل کردن: سفر در مورد رسیدن است. رسیدن دو نفر به همدیگر. رسیدن مهمان به میزبان. رسیدن مسافر به مقصد. رسیدن به لحظه‌ی طلوع، به وزش نسیم، به آرامش صحرا، به خلوت دریا. رسیدن به داربی‌ای که این هفته در تهران برگزار می‌شود، رسیدن به درمانگاه و زیارتگاه، رسیدن به مصاحبه‌ی کاری‌… یا رسیدن به خانه‌ای آشنا در شهری غریبه.
به اشتراک گذاشتن: پینورست به دنبال هم‌راه کردن، هم‌خانه کردن و هم‌آشیانی و هم‌نشینی آدم‌هاست. حتی شده برای یک‌روز. از نظر ما دنیا بدون هم‌سخنی و هم‌سفری قطعاً جای بدتری می‌شود.
اشتیاق داشتن برای اکتشاف: پیدا کردن چیزهای تازه ما را خوشحال می‌کند. ما از نویابی استقبال می‌کنیم. از انتخاب‌های تازه. ما دوست داریم که به انتخاب‌های گذشته محدود نباشیم و همیشه راه‌های تازه را کشف کنیم.
مهمان‌نواز بودن: مهربانی باعث می‌شود تا حس‌کنیم آدم‌های بهتری هستیم.

رزق ما با پای مهمان می‌رسد از خوان غیب / میزبان ما است هر کس می‌شود مهمان ما (صائب تبریزی)

ایمیل پشتیبانی : info [at] pinorest [dot] com
شماره تماس پشتیبانی : 02191009297bts dollsbt21 plushiesbts hoodiebts jacketbt21 hoodiebts shirtbt21 shirtphoto necklacemy name necklaceget name necklacename necklacepersonalized name necklacecustom name necklacecustom necklacepersonalized necklacesnecklace with namename plate necklacecustomized name necklacemothers day necklacemothers day jewelry