Logo

رزرو آنلاین اقامتگاه‌های ممتاز ایران

تعداد نفرات
انتخاب تعداد مهمان

از اقامت، خیالت راحت.

بودن یه واحد توی پینورست حکمِ نشان استاندارد رو داره. فقط گلچین‌ اقامتگاه‌های هر شهر رو داریم. همه‌چی رو تخصصی بازرسی می‌کنیم. روی نظر مهمان‌هامون تعصب داریم.
پاسخگویی سریع

پاسخگویی سریع

میانگین تایید رزرو زیر 8 دقیقه

اقامت امن و بهداشتی

اقامت امن و بهداشتی

میانگین رضایت مشتریان 9.1 از 10

گلچین بهترین ها

گلچین بهترین ها

بازرسی حضوری اقامتگاه

گارانتی تحویل

گارانتی تحویل

بیمه بازگشت هزینه تا زمان تحویل

  حراجی پینورست

  ویلاها و سوئیت‌های لحظه آخری

  همین الان رزرو کن
  نمایش همه

  جنوب - درجه یک

  نمایش همه

  تهران - درجه یک

  نمایش همه

  استخردار اطراف تهران - درجه یک

  نمایش همه

  شمال - درجه یک

  مجله پینورست
  ما این‌جا دور هم جمع شدیم تا توی سفر و گردش‌ و تفریحتون اگه زمانی به راهنمایی نیاز داشتین کنارتون باشیم. ما این‌جا دور هم جمع شدیم تا شمایی که اهل گردش و سفر هستین و دنبال اطلاعات واقعی از مکان‌های گردشگری می‌گردین رو سریع‌تر به مقصد برسونیم. ما این‌جا براتون داستان یه گردش کامل توی شهرهای گردشی ایران رو تعریف می‌کنیم یا قصه سفر آدم‌های باحال و گردشگر رو با تجربه‌های خاص خودشون براتون روایت می‌کنیم.

  پاتیناژ بام لند؛ تفریح هیجان‌انگیز و حرکات نمایشی در روی یخ

  در این روزهای سرد و برفی تهران اگر از ترس زمین خوردن و لیز خوردن روی یخ‌های کف خیابان توی خانه نشسته‌اید و اخبار هواشناسی را چک می‌کنید. یا اگر منتظر هستید هوا کمی خوب شود تا از خانه بیرون بیایید باید بدانید که هنوز زمستان ادامه دارد و باید فکری کنید که از این روزها لذت ببرید. چون الان تا اینستاگرام خود را باز می‌کنید عکس‌های برفی دوستان و آشنایان خودتان را می‌بینید که در دمای منفی 10 درجه و کمتر عکس‌های زیبا گرفتند. اینجاست که وسوسه می‌شوید شما هم در چنین فضاهایی باشید که ممکن است کمی نگران‌کننده باشد که روی یخ زمین نخورم و هر چیزی دیگری که فکرتان را درگیر می‌کند، باید بگوییم همین الان بی‌خیال همه نگرانی‌ها شوید و خیلی زود دست به کار شده و خودتان را پاتیناژ بام لند برسانید.

  فاطمه دولتی

  1401-12-02

  ایمنی سفر با ماشین شخصی ؛ یک سفر جاده‌ای لذتبخش

  برای یک سفر جاده ای ایمن و بدون دردسر نکات ایمنی سفر با ماشین شخصی را در زیر بخوانید: ۱. ماشینتان را از هر لحاظ آماده کنید. لاستیک‌ها را چک کنید، تعویض روغن خود را انجام دهید و از سلامت باتری مطمئن شوید. حتما لاستیک زاپاس همراهتان داشته باشید. اگر فصل‌های خنک سفر کردید زنجیر چرخ را جا نگذارید تا ایمنی سفر با ماشین شخصی را رعایت کرده باشید. ۲. هروقت خوابتان گرفت و خسته بودید استراحت کنید. باتوجه به سیستم بدن خودتان هر یک دوره یک ساعته یا کمتر که رانندگی کردید بزنید بغل و یک چرت بزنید تا باقی راه را سرحال رانندگی کنید. جان شما و همراهانمان از زمان و غرورمان بیشتر ارزش دارد. ۳. قبل از راه افتادن وضعیت جاده و آب‌وهوا را کاملا چک کنید و برایش آماده باشید.

  سبا خورشیدی

  1401-12-08