رزرو آنلاین اقامتگاه در تمام ایران

تعداد نفرات
انتخاب تعداد مهمان

پینورست - یه خونه‌ی بیست؛ هتله ولی هتل نیست!

پیدا کردن اقامتگاه بعضی وقت‌ها خیلی وقت‌گیر می‌شه و باعث کلی استرس بیخودی هم می‌شه. با پینورست می‌تونی از هر جای ایران که خواستی ویلا و سوئیت و آپارتمان مبله اجاره کنی. واحدهای بازرسی شده و گلچین‌شده. ما تمام تلاش‌مون رو کردیم تا جستجو و رزرو واحد برای شما فوق‌العاده ساده و راحت بشه. اینجا تو انتخاب می‌کنی که واحد اقامتی‌ت چه اندازه‌ای، چه قیمتی و چه سبکی باشه.
ساده و راه‌دست

ساده و راه‌دست

توی پینورست همه‌چیز رو تا جایی که می‌شد ساده کردیم.

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی 24/7

هر جا که خواستی بری سفر هر لحظه روی ما حساب باز کن.

گلچین بهترین‌ها

گلچین بهترین‌ها

مو رو از ماست می‌کشیم و واحدها رو حضوری بازرسی می‌کنیم

واحدهای درجه یک پینورست

واحدهای بازرسی شده و نمونه

واحدها رو ببین
نمایش همه

اقامتگاه های درجه‌یک

نمایش همه

اقامتگاه‌های به‌صرفه

نمایش همه

اخبار و مجله گردشگری

۷ سوئیت ارزان تهران ؛ تهران کجا اقامت کنیم؟

می‌خواهید سوئیت اجاره کنید؟ سفرهای خانوادگی، اقامت‌های یک روزه، پذیرایی از یک مهمان در جلسات اداری و... دارید و دنبال جای مناسب می‌گردید؟ ما دراین مطلب بهترین سوئیت‌ های ارزان تهران را با همه امکانات و جزئیاتش معرفی کرده‌ایم تا باتوجه به خواسته‌تان راحت‌تر بتوانید انتخاب کنید.

فصل سرما به کجا سفر کنیم؟ ؛ پیشنهاد ویژه پینورستی

سفر در فصل سرما قطعا هیجان و زیبایی‌های خاص خودش را دارد و باید امتحانش کنید؛ اما قبل از آغاز سفر باید بدانیم که کجا باید رفت و چه کارهایی باید کرد تا خاطرات خوب در ذهنمان نقش ببندند و از سفرمان پشیمان نشویم! اگر در ادامه این مطلب پینورست همراه ما باشید به شما خواهیم گفت که به کجاها سفر کنید و چه نکاتی را رعایت کنید تا سفرتان به خیر و خوشی پیش برود.

با اونایی سفر کن که عاشقشونی!💗

وقتشه که یه مدل دیگه از سفر و اقامت رو تجربه کنی. با پینورست خیلی راحت تبدیل به یه ایرانگرد حرفه‌ای می‌شی. دیگه می‌تونی فرض کنی همه جای ایران خونه داری. از خونه‌های بومی دنج با گلیم‌های ناب و عطر خشت تا آپارتمان‌های لوکسی که از هر هتلی دلگشا‌ترن. تمام واحدهای پینورست گلچین شدن تا یه اقامت دوست‌داشتنی رو براتون تضمین کنیم. وقتی می‌شه کلی تجربه خاص داشت، پس چرا همه‌ش سفرهای تکراری کنیم؟