Logo

رزرو آنلاین اقامتگاه‌های ممتاز ایران

تعداد نفرات
انتخاب تعداد مهمان

از اقامت، خیالت راحت.

بودن یه واحد توی پینورست حکمِ نشان استاندارد رو داره. فقط گلچین‌ اقامتگاه‌های هر شهر رو داریم. همه‌چی رو تخصصی بازرسی می‌کنیم. روی نظر مهمان‌هامون تعصب داریم.
پاسخگویی سریع

پاسخگویی سریع

میانگین تایید رزرو زیر 8 دقیقه

اقامت امن و بهداشتی

اقامت امن و بهداشتی

میانگین رضایت مشتریان 9.1 از 10

گلچین بهترین ها

گلچین بهترین ها

بازرسی حضوری اقامتگاه

گارانتی تحویل

گارانتی تحویل

بیمه بازگشت هزینه تا زمان تحویل

  نمایش همه

  جنوب - درجه یک

  نمایش همه

  تهران - درجه یک

  نمایش همه

  استخردار اطراف تهران - درجه یک

  نمایش همه

  شمال - درجه یک

  مجله پینورست
  ما این‌جا دور هم جمع شدیم تا توی سفر و گردش‌ و تفریحتون اگه زمانی به راهنمایی نیاز داشتین کنارتون باشیم. ما این‌جا دور هم جمع شدیم تا شمایی که اهل گردش و سفر هستین و دنبال اطلاعات واقعی از مکان‌های گردشگری می‌گردین رو سریع‌تر به مقصد برسونیم. ما این‌جا براتون داستان یه گردش کامل توی شهرهای گردشی ایران رو تعریف می‌کنیم یا قصه سفر آدم‌های باحال و گردشگر رو با تجربه‌های خاص خودشون براتون روایت می‌کنیم.

  ایمنی سفر با ماشین شخصی ؛ یک سفر جاده‌ای لذتبخش

  برای یک سفر جاده ای ایمن و بدون دردسر نکات ایمنی سفر با ماشین شخصی را در زیر بخوانید: ۱. ماشینتان را از هر لحاظ آماده کنید. لاستیک‌ها را چک کنید، تعویض روغن خود را انجام دهید و از سلامت باتری مطمئن شوید. حتما لاستیک زاپاس همراهتان داشته باشید. اگر فصل‌های خنک سفر کردید زنجیر چرخ را جا نگذارید تا ایمنی سفر با ماشین شخصی را رعایت کرده باشید. ۲. هروقت خوابتان گرفت و خسته بودید استراحت کنید. باتوجه به سیستم بدن خودتان هر یک دوره یک ساعته یا کمتر که رانندگی کردید بزنید بغل و یک چرت بزنید تا باقی راه را سرحال رانندگی کنید. جان شما و همراهانمان از زمان و غرورمان بیشتر ارزش دارد.

  سبا خورشیدی

  1401-06-05

  خرید اسباب‌ بازی در تهران ؛ پیشنهادهایی برای پدر و مادرها

  پدر و مادرها و خیلی از بزرگترها می‌دانند که گاهی خرید اسباب‌ بازی در تهران هم می‌تواند یک دغدغه خیلی مهم باشد. فقط کافی است که بچه‌ای داشته باشید و یا حتی هنوز بچه‌تان به دنیا نیامده باشد و بخواهید اتاق کوچکش را پر از اسباب‌بازی کنید. این‌جور وقت‌ها پدر و مادرها، خاله‌ و دایی و عمه خودشان را جای بچه‌شان می‌گذارند و او را در سنین مختلف تصور می‌کنند. مثلا اگر دو ساله باشد چه اسباب‌بازی‌هایی دوست دارد؟ وقتی چهار ساله شد به چه چیزهایی بیش‌تر علاقه‌مند می‌شود؟ برای چند سالگی‌اش باید عروسک و ماشین کنترلی خرید؟ و این رؤیاپردازی ادامه پیدا می‌کند تا وقتی که بچه‌ بزرگ می‌شود و دغدغه خرید اسباب‌بازی هم جمع می‌شود. در این مطلب می‌خواهیم دغدغه بزرگترها را کمی ساده‌تر کنیم و توی اسباب‌بازی فروشی‌های خوب تهران بچرخیم. اگر به هر شکلی این دغدغه را دارید با پینورست همراه شوید.

  نعیمه بخشی

  1401-12-02