ایده‌آلت رو پیدا کن. یه ویلای دنج یا یه آپارتمان‌ شیک؟
  • چالوس
  • ۲۴ ویلای گلچین‌شده
  • چالوس

پینورست - یه خونه‌ی بیست؛ هتله ولی هتل نیست!

پیدا کردن اقامتگاه بعضی وقت‌ها خیلی وقت‌گیر می‌شه و باعث کلی استرس بیخودی هم می‌شه. با پینورست می‌تونی از هر جای ایران که خواستی ویلا و سوئیت و آپارتمان مبله اجاره کنی. واحدهای بازرسی شده و گلچین‌شده. ما تمام تلاش‌مون رو کردیم تا جستجو و رزرو واحد برای شما فوق‌العاده ساده و راحت بشه. اینجا تو انتخاب می‌کنی که واحد اقامتی‌ت چه اندازه‌ای، چه قیمتی و چه سبکی باشه.
ساده و راه‌دست

ساده و راه‌دست

توی پینورست همه‌چیز رو تا جایی که می‌شد ساده کردیم.

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی 24/7

هر جا که خواستی بری سفر هر لحظه روی ما حساب باز کن.

گلچین بهترین‌ها

گلچین بهترین‌ها

مو رو از ماست می‌کشیم و واحدها رو حضوری بازرسی می‌کنیم

واحدهای درجه یک پینورست

واحدهای بازرسی شده و نمونه

واحدها رو ببین
نمایش همه

اقامتگاه های درجه‌یک

نمایش همه

اقامتگاه‌های به‌صرفه

نمایش همه

خانه‌های استریل (بسته‌های بهداشتی هدیه)

خانه‌های استریل پینورست

بسته بهداشتی رایگان

واحدها رو ببین
نمایش همه

اخبار و مجله گردشگری

قصه شمالبازی (قسمت دوم در تالش) ؛ خستگی درکردن توی شالیزارها

این قسمت دوم شمالبازی ایمان و سروناز است. بعد از آستارا راهی یه جاده باصفا شدند و خودشان را رساندند به شهر تالش که بهش هشتپر هم می‌گویند. اجاره ویلا در تالش که یک شهر بکر شمال است برنامه بعدی ایمان و سروناز بود. این‌جا درواقع بهترین انتخابی‌ست که می‌شود برای ۲نفر مسافر توی شهر تالش داشت.

۹ اقامتگاه درجه یک در تهران، کردان و لواسان

برای اینکه بتوانید برای چند روز دغدغه‌های فکری و کاری را کنار بگذارید و در تهران یا باغ‌های بیرون شهر خوش بگذرانید 9 اقامتگاه درجه یک در تهران، کردان و لواسان را به شما معرفی می‌کنیم. واحدهای درجه یک اقامتگاه‌هایی هستند که توسط بازرسان پینورست به صورت حضوری بازرسی شده‌اند و از هر نظر مورد تایید پینورست هستند. در واقع می‌توانیم بگوییم که این اقامتگاه‌ها پنج ستاره‌های پینورست هستند و می‌توانید با خیال راحت یک اقامت دوست‌داشتنی و به‌ یادماندنی را در آنها تجربه کنید.

با اونایی سفر کن که عاشقشونی!💗

وقتشه که یه مدل دیگه از سفر و اقامت رو تجربه کنی. با پینورست خیلی راحت تبدیل به یه ایرانگرد حرفه‌ای می‌شی. دیگه می‌تونی فرض کنی همه جای ایران خونه داری. از خونه‌های بومی دنج با گلیم‌های ناب و عطر خشت تا آپارتمان‌های لوکسی که از هر هتلی دلگشا‌ترن. تمام واحدهای پینورست گلچین شدن تا یه اقامت دوست‌داشتنی رو براتون تضمین کنیم. وقتی می‌شه کلی تجربه خاص داشت، پس چرا همه‌ش سفرهای تکراری کنیم؟