انتخاب مجدد رمز عبور

مهم‌ترین دلیلی که میزبان‌ها پینورست را ترجیح می‌دهند، نرخ کمیسیون کم ماست. مدل تجاری ما باعث شده که به راحتی بتوانیم راه‌حلی بسازیم که هم به نفع‌ مهمان‌ها و هم به نفع میزبان‌های واحدهای اقامتی باشد. ما فقط ۲ درصد کارمزد می‌گیریم. کم‌تر از همه‌جا.

همین اختلاف چنددرصدی کارمزدهای ما با سایت‌های دیگر، در طول زمان به شما کمک خواهد کرد که مقدار زیادی در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی کنید. حتی اگر دلتان بخواهد می‌توانید همین کارمزد ناچیز را هم پرداخت نکنید. حتی ما برای میزبان‌های حرفه‌ای‌تر و میزبان‌های تجاری راه‌کارهایی پیش‌بینی کرده‌ایم که می‌توانید در اینجا ببینید.

ما واحدهای ثبت‌شده را در شبکه‌های اجتماعی و در موتورهای جستجو تبلیغ می‌کنیم و مشتریان تلفنی و حضوری و اشخاص و شرکت‌ها را به سمت شما هدایت می‌کنیم. از نظر ما شما مشتری نیستید، بلکه شریک‌مان هستید. اگر واحدتان را در سایت ما ثبت کنید، بیشتر از همه‌‌جا دیده می‌شوید. ما مجموعه‌ای رو به رشد هستیم و همراهان اولیه‌مان را در حکم بزرگترین سرمایه‌های خودمان می‌دانیم.

نه تنها مهمانان زیادی به شما معرفی می‌کنیم. بلکه مهمانانی را به شما معرفی می‌کنیم که با سلیقه‌ی شما و محدودیت‌هایتان سازگارترند. ما برای میزبان‌هایمان هیچ سقف و کفی مشخص نمی‌کنیم. خودتان قیمت را تعیین می‌کنید. خودتان مشخص می‌کنید که چه روزهایی مهمان می‌خواهید و چه روزهایی نه.

ما شماره‌ی مهمان‌تان را همان اول کار به شما می‌دهیم ولی اگر دلتان بخواهد همیشه واسط بین شما و مهمان می‌مانیم تا نگران تماس‌های گاه و بیگاه و تلفن‌های شبانه‌ی مهمان‌ها نباشید.

در سه گام میزبان شوید

به قسمت ثبت‌نام بروید و شماره موبایل‌تان را وارد کنید.
مشخصات واحدهای اقامتی‌تان را ثبت کنید (اجاره روزانه اتاق، ویلا، سوییت،آپارتمان و منزل مبله).
واحدهایتان را مدیریت کنید، قیمت و روزهای قابل رزرو را مشخص کنید و بدون وقفه درآمد کسب کنید.

همین حالا واحدتان را ثبت کنید

خواندنی‌ها برای میزبان‌های حرفه‌ای:

چهار فعالیت جنبی برای افزایش درآمد میزبان‌ها

از دار دنیا یک خانه دارید؟ از همان پول در بیاورید!

چند ابزار ساده برای میزبان‌های حرفه‌ای

گرداندن اقامتگاه چه هزینه‌هایی دارد؟ (چطور باید این هزینه را کاهش داد)bts dollsbt21 plushiesbts hoodiebts jacketbt21 hoodiebts shirtbt21 shirtphoto necklacemy name necklaceget name necklacename necklacepersonalized name necklacecustom name necklacecustom necklacepersonalized necklacesnecklace with namename plate necklacecustomized name necklacemothers day necklacemothers day jewelry