انتخاب مجدد رمز عبور

اجاره کلبه جنگلی

با آدم‌های مختلف که حرف بزنید، متوجه می‌شوید که خیلی‌ها دوست دارند چند روزی در کلبه جنگلی باشند. آنها دنبال آرامشی هستند که می‌شود فقط در این جور جاها پیدایش کرد. یک کلبه جنگلی هر چیزی که برای رها شدن از مشکلات بخواهید را دارد. کلبه‌ها در جاهای دنجی هستند و هیچ کس اطرافشان نیست. چند روزی خودتان هستید و درخت‌های زیبای جنگل. می‌توانید برای خودتان چای زغالی درست کنید و همزمان با تماشای جنگل میل کنید.

  تجربه آرامش با اجاره کلبه جنگلی

  صبح که از خواب بیدار شوید، دیگر خبری از سر و صدای ماشین‌ها نیست. بالاخره می‌توانید به جای دود و گوگرد، یک هوای تمیز و تازه را تنفس کنید. به جای صبحانه‌های روتین شهری، با خوراکی‌های محلی یک صبحانه مفصل درست می‌کنید. می‌توانید از محلی‌ها هم نان تازه و تخم مرغ محلی بگیرید.

  درست کردن چای هم از لذت‌بخش‌ترین کارها در کلبه جنگلی است. جمع کردن هیزم و روشن کردن آتش، حس خیلی خوبی دارد. چایی که روی هیزم درست می‌شود، مزه‌اش با همه چای‌هایی که تا حالا خورده‌اید فرق دارد. فقط باید حواستان باشد که بعد از تمام شدن کارتان آتش را خاموش کنید. راستی کباب کردن سیب‌زمینی روی آتش را هم فراموش نکنید.

  بعد نوبت به گشتن در جنگل است. در دل درخت‌ها می‌شود جاهای جدیدی کشف کرد. رودخانه‌هایی که کسی تا حالا از وجودشان خبر نداشته یا منظره‌هایی که قبلا فقط در رویا دیده بودید. می‌توانید کنار آب بنشینید و مدتی به هیچ چیز فکر نکنید. جنگل‌گردی خودش یک جور ماجراجویی است. درخت‌هایی می‌بینید که تازه قد کشیده‌اند. بعضی‌هایشان هم افتاده و برای نشستن خوب هستند.

  میوه‌های جنگلی هم جای خودشان را دارند. طعم تمشک و توت جنگلی را نمی‌شود با هیچ چیز دیگری عوض کرد.

  بعد از دیدن جنگل، می‌توانید به خانه‌ها و روستاهای اطراف هم سر بزنید. محلی‌ها حتما حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. حرف زدن با آنها خودش یک تجربه جدید است و شما را با فرهنگ بومی ‌آشنا می‌کند. می‌توانید از آنها برای سفرتان راهنمایی بگیرید. اینکه کجا بروید یا اینکه در جنگل چه کارهایی انجام بدهید.

  اجاره کلبه جنگلی به شما فرصت زندگی دوباره می‌دهد. در کلبه با چیزهایی که از جنگل گرفته‌اید یا محلی‌ها بهتان داده‌اند، غذا درست می‌کنید. این جور آشپزی کردن نتیجه‌اش حتما یک غذای خوشمزه و به یاد ماندنی است.

  می‌توانید بیشترین آرامش را با اجاره کلبه جنگلی بگیرید. استراحت کردن میان درخت‌ها و تماشای خود کلبه که همه‌اش از چوب ساخته شده، حس کم‌نظیری دارد. گاهی وقت‌ها تنها چیزی که آدم می‌خواهد، یه جای دنج و بدون سر و صدا مثل کلبه جنگلی است.