انتخاب مجدد رمز عبور

اجاره ویلا

اجاره ویلا برای مسافرهایی خوب است که می‌خواهند چند روزی مشکلات‌شان را فراموش کنند و آرامش بگیرند. اجاره ویلا مزیت‌های زیادی دارد. در ویلا حریم خصوصی بهتری دارید، راحت هستید و امکانات بهتری در اختیارتان هست. ویلاها برای دورهمی‌های خانوادگی و استراحت هم عالی هستند. با اجاره ویلا با یک تیر چند نشان می‌زنید. راه رفتن در ساحل یا گشتن جنگل‌های شمال و شنیدن صدای امواج دریا، از کارهایی هستند که با اجاره ویلا ممکن می‌شوند.

500,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره اقامتگاه بوم گردی لیا رامسر

میزبان شما :سهیل ناصرتاش

5 نفر | 0 اتاق خواب
770,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

ویلا اسپیناز دو (تالش)

میزبان شما :مهران مدیری

6 نفر | 1 اتاق خواب
550,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اسپیناز ویلا یک (تالش)

میزبان شما :مهران مدیری

6 نفر | 1 اتاق خواب
2,500,000

10 نفر | 2 اتاق خواب
500,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره ویلا مبله در کردان

میزبان شما :نیکبخت

6 نفر | 2 اتاق خواب

  چرا اجاره ویلا؟ 

  اجاره ویلا هم برای سلامتی جسمی ‌خوب است هم سلامت روح. دانشمندها در تحقیقات‌شان به نتیجه رسیدند که چند روز ماندن در ویلا روی زندگی مسافرها تاثیر می‌گذارد. اقامت کوتاه‌مدت در ویلا، استرس را کم می‌کند و امید به آینده را افزایش می‌دهد. پزشک‌ها هم می‌گویند آدم‌هایی که بیشتر در جاهای دنج مثل ویلا هستند، از نظر سلامت قلب وضعیت بهتری دارند. پس اجاره ویلا برای سلامتی هم خوب است.

  وقتی ویلا اجاره می‌کنید، می‌توانید در یک حیاط بزرگ، با خانواده دور هم جمع شوید و با بچه‌ها بازی کنید. یا اینکه یک استخر اختصاصی داشته باشید و هر موقع دلتان خواست، در آن شنا کنید یا کنارش چای و قهوه بنوشید. اقامت در ویلا فرصت کارهای جدید را به شما می‌دهد. فرصتی برای اینکه دوباره خودتان را پیدا کنید.

  با اجاره ویلا همه کلی مزایا را یک جا به دست می‌آورید و حریم خصوصی‌تان هم رعایت می‌شود. چون حیاط یا امکاناتی مثل استخر فقط برای خودتان است و کسی در آنها رفت و آمد نمی‌کند. مجبور هم نیستید برای مسائلی مثل سر و صدا یا دیر خوابیدن، خودتان را محدود کنید.

  چون ویلاها بزرگ هستند، می‌توانید با چند خانواده یک ویلا اجاره کنید. سفر گروهی خیلی بیشتر خوش می‌گذرد. شب ها می‌شود همراه با خانواده دورهمی داشت و حسابی خوش گذراند. می‌شود همراه با آشناها در ساحل بازی کرد یا اینکه به دریا رفت و امواج را تماشا کرد.

  ویلا همه جور امکاناتی دارد. می‌شود از بازارهای محلی مواد خوراکی تهیه کرد و یک غذای خوشمزه خانگی در آشپزخانه ویلا پخت. همین چیزها خانواده را دور هم جمع می‌کند و باعث می‌شود در سفر بیشتر به آدم خوش بگذرد.

  ویلاها انواع و اقسام مختلفی دارند. اگر دوست دارید چند روزی را کنار ساحل باشید، می‌توانید یک ویلا ساحلی اجاره کنید. اگر می‌خواهید در دل طبیعت اقامت کنید، اجاره ویلا جنگلی خیلی خوب است. وقتی تصمیم می‌گیرید ویلا اجاره کنید، دست‌تان برای انتخاب اقامتگاه باز است.