انتخاب مجدد رمز عبور

اجاره ویلا در شمال

شمال آنقدری زیبا هست که هر تعطیلاتی می‌شود، همه سریع در جاده می‌افتند. هر جای شمال بروید کلی جای دیدنی پیدا می‌کنید. می‌توانید دالان بهشت دالخانی را ببینید یا در خانه‌های پلکانی ماسوله بگردید. دریا و قدم زدن در ساحل هم که دیگر همه عاشقش هستند. مسافرها با هر سلیقه و علاقه‌ای از بودن در شمال و گشتن در جنگل‌های بکر و زیبایش لذت می‌برند. حالا هم که می‌شود اجاره ویلا در شمال را اینترنتی انجام داد.، مسافرت رفتن از همیشه راحت‌تر شده است.

270,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره ویلای نوساز سناتور در چالوس

میزبان شما :مريم حسن پور اصيل

4 نفر | 2 اتاق خواب

  لذت اجاره ویلا در شمال

  ماندن در ویلا به آدم حس خیلی خوبی می‌دهد. صبح که در ویلا از خواب بیدار می‌شوید. به فروشگاه‌های اطراف می‌روید و نان و پنیر و تخم مرغ محلی می‌گیرید. بعد از صبحانه در حیاط ویلا قدم می‌زنید و روحتان تازه می‌شود. برای وعده‌های دیگر هم کلی کار می‌شود انجام داد. کباب درست می‌کنید و روی زغال چای می‌گذارید.

  می‌شود به ساحل رفت و دریا را دید. در ساحل خیلی تفریح‌ها هست که آدم می‌تواند انجام بدهد. با دوست‌ها و خانواده والیبال ساحلی بازی می‌کنید و بعد که خسته شدید، به دریا می‌روید. شنا کردن در دریا هم واقعا لذت‌بخش است. شب‌ها هم می‌شود کنار دریا قدم زد، چای و قهوه نوشید و به صدای موج‌ها گوش داد.

  به شمال که سفر می‌کنید، رفتن به جنگل را هم جز برنامه‌هایتان قرار دهید. شمال پر از جاهای بکر و دیدنی است. می‌شود به رامسر رفت و از سوار شدن در تله کابین و دیدن منظره‌های بکر لذت برد. در جنگل‌های شمال مثل جنگل لاویج، محلی‌ها تمشک و عسل می‌فروشند. طعم خوراکی‌های جنگلی را در هیچ کجا نمی‌شود پیدا کرد.

  اگر دوست دارید زندگی روستایی‌ها را ببینید، به ماسوله بروید. اینجا همه چیز ساده و محلی است. در ماسوله زیباترین منظره‌ها را می‌بینید. می‌توانید در بازارش بگردید و خرید کنید. ماسوله خوشمزه‌ترین کباب‌های دنیا را هم دارد. ماسال هم ییلاقی زیبا و بکر است. در ماسال کلبه‌های جنگلی و خانه‌های روستایی کم‌نظیری می‌بینید.

  جاده‌های زیبای شمال شما را به یک دنیای دیگر می‌برند. جاده اسالم به خلخال را دیگر تعریفش را همه شنیده‌اند. جاده عباس‌آباد و دالان بهشت دالخانی هم واقعا زیبا هستند. می‌توانید کنار جاده بساط پهن کنید و در کنار خانواده خوش بگذرانید.

  مسافرت رفتن به شمال جوری است که دسته‌جمعی و خانوادگی بیشتر خوش می‌گذرد. می‌توانید یک ویلا اجاره کنید و چند خانوادگی در آن اقامت داشته باشید. اگر ویلا استخر هم داشته باشد، خیلی بهتر می‌شود. در ویلا فضای کافی برای همه هست. آدم‌ها شاد هستند و در سفر بهشان خوش می‌گذرد.

  به شمال که سفر می‌کنید، با صدای دریا از خواب بیدار می‌شوید و در یک کلبه چوبی دنج چای می‌نوشید. رزرو ویلا در شمال حالا راحت‌تر از همیشه شده است. آرامش، لذت و تجربه‌های جدید، همه با اجاره ویلا در شمال ممکن می‌شوند.