انتخاب مجدد رمز عبور

اجاره ویلا جنگلی

با اجاره ویلا جنگلی می‌شود هم راحتی و امنیت ویلا را داشت، هم از ماندن در جنگل آرامش گرفت. یک ویلا در جنگل مزیت‌های زیادی دارد. تصور کنید اقامتگاه‌تان یک ویلای بزرگ است که همه جور امکاناتی دارد. بعد اطرافتان را هم درخت‌های انبوه جنگل فرا گرفته است. چه چیزی بهتر از این اقامتگاه می‌تواند به شما آرامش بدهد؟ برای همین است که اجاره ویلا جنگلی طرفدارهای زیادی دارد.

500,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره اقامتگاه بوم گردی لیا رامسر

میزبان شما :سهیل ناصرتاش

5 نفر | 0 اتاق خواب
770,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

ویلا اسپیناز دو (تالش)

میزبان شما :مهران مدیری

6 نفر | 1 اتاق خواب
550,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اسپیناز ویلا یک (تالش)

میزبان شما :مهران مدیری

6 نفر | 1 اتاق خواب
2,500,000

10 نفر | 2 اتاق خواب
500,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره ویلا مبله در کردان

میزبان شما :نیکبخت

6 نفر | 2 اتاق خواب

  فرصت تنفس در ویلا جنگلی

  گذراندن تعطیلات در ویلا جنگلی واقعا لذت‌بخش است. صبح که بیدار می‌شوید، اول در حیاط ویلا قدم می‌زنید و ورزش می‌کنید. بعد آماده خوردن صبحانه می‌شوید. چون در جنگل هستید، می‌توانید چای زغالی درست کنید. از فروشگاه‌های اطراف تخم مرغ محلی و نان تازه هم می‌شود گرفت.

  بعد نوبت قدم زدن در جنگل است. یادتان باشد که حتما یک دوربین عکاسی با خودتان ببرید. در جنگل تا دلتان بخواهد سوژه عکاسی بکر و عالی هست.

  وقتی به ویلا برگشتید، می‌توانید راحت استراحت کنید. داشتن استخر یا جکوزی در ویلا هم خوب است. آب گرم جکوزی حسابی آدم را سرحال می‌آورد. ویلا جنگلی از نظر امکانات و وسایل خیلی خوب است. دیگر نیازی نیست لوازم ضروری برای ماندن در جنگل را همراه‌تان داشته باشید. بدون دردسر استراحت می‌کنید و آماده ادامه سفرتان می‌شوید. یکی از لذت‌بخش‌ترین کارها، نشستن در بیرون ویلا و تماشای جنگل است.

  با اجاره ویلا جنگلی یک فرصت عالی برای تنفس هوای تمیز پیدا می‌کنید. حالا که در شهرها آلودگی زیاد شده و مدارس همه‌اش تعطیل می‌شوند، می‌شود یک ویلا در دل جنگل اجاره کرد و چند روزی را واقعا نفس کشید.

  در ویلاهای جنگلی کسی مزاحمتان نمی‌شود و سر و صدایی نیست که بخواهد اذیت‌تان کند. محدودیتی هم برای ساعت غذا خوردن و خوابیدن و این جور چیزها وجود ندارد. ویلا جنگلی برای آرامش گرفتن جای خوبی است. حریم خصوصی در ویلا جنگلی معنی پیدا می‌کند.

  در ویلا جنگلی وسایل آشپزی و غذا درست کردن پیدا می‌شود. گاهی وقت‌ها خوب است آدم خودش غذا درست کند و همه‌اش سراغ رستوران‌ها نرود. آشپزی کردن در ویلا جنگلی لذت خاصی دارد.

  ویلا جنگلی برای دورهمی‌های خانوادگی هم عالی است. خیلی‌ها منتظر هستند یکی تماس بگیرد تا سریع برنامه سفرشان را بچینند. شما می‌توانید آن یک نفر باشید. ویلاهای جنگلی بزرگ هستند و برای همه، جا دارند. هیچ چیز اندازه یک مسافرت دسته جمعی به آدم مزه نمی‌دهد.