انتخاب مجدد رمز عبور

اجاره ویلا با جکوزی

بعد از یک روز شلوغ و رفت و آمدهای زیاد در سفر، فقط رفتن به جکوزی می‌تواند آدم را سرحال بیاورد. برای همین خیلی‌ها دنبال اجاره ویلا با جکوزی هستند. ویلاهای جکوزی دار هم درونشان خیلی شیک است هم طرفدارهای زیادی دارند. می‌شود بعد از یک روز سخت، در جکوزی ویلا آرامش گرفت و خستگی را از تن بیرون کرد. اجاره ویلا با جکوزی مزایایی دارد که نمی‌توان در هیچ اقامتگاه دیگری پیدا کرد.

500,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره اقامتگاه بوم گردی لیا رامسر

میزبان شما :سهیل ناصرتاش

5 نفر | 0 اتاق خواب
770,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

ویلا اسپیناز دو (تالش)

میزبان شما :مهران مدیری

6 نفر | 1 اتاق خواب
550,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اسپیناز ویلا یک (تالش)

میزبان شما :مهران مدیری

6 نفر | 1 اتاق خواب
2,500,000

10 نفر | 2 اتاق خواب
500,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره ویلا مبله در کردان

میزبان شما :نیکبخت

6 نفر | 2 اتاق خواب

  سفر بدون خستگی با اجاره ویلا با جکوزی

  رفتن به جکوزی حس خیلی خاصی دارد. به خصوص وقتی که چند ساعت بیرون بوده‌اید و می‌خواهید دوباره انرژی بگیرید. وقتی وارد آب گرم می‌شوید، عضلات رها شده و خستگی‌تان در می رود. اگر هم بدن درد داشته باشید، چاره‌اش جت‌های جکوزی است که آب گرم را با فشار به بدن‌تان می‌زنند. برای همین است که وقتی کسی وارد جکوزی می‌شود، دیگر دلش نمی‌خواهد بیرون بیاید.

  جکوزی در ویلا یک سری خوبی‌ها دارد. اول اینکه حریم خصوصی‌تان رعایت می‌شود. بعضی‌ها نسبت به این موضوع حساس هستند و اصلا برای همین هیچ وقت ویلا استخردار یا با جکوزی اجاره نمی‌کنند. وقتی ویلای جکوزی‌دار اجاره می‌کنید، دیگر نمی‌خواهد نگران بیرون بودن استخر و مشرف بودن و این جور چیزها باشید. با خیال راحت وارد جکوزی می‌شوید و استراحت می‌کنید.

  مزایای اجاره ویلا با جکوزی در روزهای سرد سال بیشتر به چشم می‌آید. وقتی هوا سرد باشد یا باران ببارد، نمی‌شود در استخر ویلا شنا کرد. ولی اگر ویلا جکوزی داشته باشد، خیلی راحت می‌توان آب‌تنی کرد و لذت برد. چون در شمال بیشتر روزها بارندگی است و زمستان‌ها هم سرد می‌شود، اجاره ویلا با جکوزی یک گزینه عالی به شمار می‌آید. می‌توانید در جکوزی به قول معروف ریلکس کنید، بدون این که نگران سرما یا باران و برف باشید.

  چون جکوزی پرطرفدار است و همه عاشقش هستند، اجاره ویلا با جکوزی می‌تواند بهانه‌ای باشد برای جمع شدن خانواده دور یکدیگر. می‌شود در ویلای جکوزی‌دار یک دورهمی‌ خانوادگی خیلی خوب داشت. داشتن جکوزی ویلا را از نظر معماری و ظاهر هم شیک‌تر و لوکس‌تر می‌کند.

  امنیت از دیگر مزایای داشتن جکوزی در ویلا است. دیگر نمی‌خواهد نگران بازی بچه‌ها، افتادن آنها در آب و این جور مسائل باشید. وقتی جکوزی در ویلا باشد، امنیتش هم بیشتر است و مشکلی از این نظر پیش نمی‌آید. خیلی راحت می‌شود جکوزی در ویلا را کنترل کرد.

  داشتن جکوزی در ویلا از نظر بهداشتی هم بهتر است. دیگر نیازی نیست نگران آلوده شدن آب در چند روز اقامت‌تان در ویلا باشید. اجاره ویلا با جکوزی از همه نظر عالی است و می‌شود یک اقامت راحت را در این جور ویلاها داشت.