انتخاب مجدد رمز عبور

اجاره ویلا استخردار

وقتی اقامتگاه استخر داشته باشد، می‌شود خیلی بیشتر تفریح کرد و خوش گذراند. ویلای استخردار بهترین جا برای دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی است و مزایای زیادی در برابر ویلاهای معمولی دارد. شنا کردن در استخر ویلا از بهترین کارهایی است که می‌توان در این نوع ویلا انجام داد. بودن استخر در ویلا روحیه آدم را عوض می‌کند. استخر ویلا خستگی مسافرت را  کم می‌کند و حسابی آدم را سرحال می‌آورد.

600,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره خانه باغ جنگلی زیبا در...

میزبان شما :شيدا قابلي

8 نفر | 4 اتاق خواب
370,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره ویلا استخردار در چالوس

میزبان شما :محسن رمضانزاده

3 نفر | 1 اتاق خواب

  سفری متفاوت با اجاره ویلا استخردار

  اقامت در ویلا برای آرامش گرفتن خیلی خوب است. صبح بعد از صرف صبحانه و راه رفتن در حیاط ویلا، می‌توانید در استخر آب‌تنی کنید. حتی می‌شود در استخر صبحانه خورد و چای نوشید. وقتی استخر در ویلا باشد، جور دیگری به آدم خوش می‌گذرد.

  می‌شود چند ساعت در استخر ماند. اصلا چنین ویلاهایی برای این هستند که آدم از آب بیرون نیاید. مسافرها دنبال اجاره ویلا هستند که روزی چند نوبت آب‌تنی کنند. می‌توانید به جای شنا کردن در آب راه بروید و عضلات‌تان را تقویت کنید. از کارهای خوبی که می‌شود در ویلا استخردار انجام داد، نشستن کنار آب و نوشیدن چای و قهوه است. این کار به خصوص در شب وقتی چراغ‌های استخر روشن می‌شوند، لذت خاصی دارد.

  با اجاره ویلا استخردار می‌توانید با دوست‌هایتان دور هم جمع بشوید. هیچ چیزی مثل استخر رفتن با دوست‌ها و آشناها آن هم در مسافرت، به آدم مزه نمی‌دهد. خیلی‌ها هستند که فقط برای استخر ویلا به مسافرت می‌روند و حاضرند برای سفر وقت بگذارند. ویلا استخردار به آدم‌ها انگیزه سفر می‌دهد و همه را دور هم جمع می‌کند.

  وقتی در ویلای استخردار اقامت کنید، از همیشه سرحال‌تر هستید. چون هر موقع کسل شدید یا حوصله‌تان سر رفت، به استخر می‌روید و حسابی انرژی می‌گیرید. اگر هم خرید رفته باشید و گشتن در مقصد شما را خسته کرده باشد، در استخر دوباره انرژی می‌گیرید. گاهی وقت‌ها فقط یک آب‌تنی مفصل می‌تواند خستگی شما را در کند. اجاره ویلا استخردار برای سرحال بودن بهترین گزینه است.

  اجاره ویلا استخردار بچه‌ها را خوشحال می‌کند. وقتی با خانواده هستید، بچه‌ها دوست دارند همیشه بازی کنند و خوش بگذرانند. آنها عاشق آب‌تنی هستند. برای همین وقتی ویلای استخردار اجاره کنید، به بچه‌ها خیلی خوش می‌گذرد. حتی می‌توانید به آنها شنا کردن هم یاد بدهید.

  استخر نمای کل ویلا را عوض می‌کند. ویلاهای استخدار به قول خودمان خیلی لاکچری به نظر می‌رسند. اگر دوست دارید یک سفر متفاوت را تجربه کنید، یک ویلا استخردار بگیرید. با اجاره ویلا استخردار در سفر بیشتر بهتان خوش می‌گذرد.