انتخاب مجدد رمز عبور

اجاره سوئیت مبله

اجاره سوئیت مبله یک گزینه عالی به شمار می‌آید. سوئیت‌ها امکانات متنوع و خوبی دارند. با اقامت در سوئیت، برای کشف چیزهای جدید فرصت پیدا می‌کنید. سوئیت‌های مبله همیشه در دسترس هستند و هر وقت بخواهید می‌توانید یک سوئیت رزرو کنید. با اجاره سوئیت مبله حریم خصوصی‌تان هم بیشتر حفظ می‌شود و دیگر رفت و آمد مسافرها اذیت‌تان نمی‌کند. اگر دوست دارید بیشتر در سفر بهتان خوش بگذرد، به فکر اجاره سوئیت مبله باشید.

100,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره اپارتمان مبله مولوی امیربهادر(زیرهمکف)

میزبان شما :مجید ماستری فراهانی

2 نفر | 0 اتاق خواب
550,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره روزانه سوییت دنج شمال تهران

میزبان شما :رقیه تاج بخشیان

2 نفر | 0 اتاق خواب
230,000

2 نفر | 0 اتاق خواب
1,500,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره آپارتمان مبله در کیش

میزبان شما :رحمان دستوار

6 نفر | 2 اتاق خواب
160,000

3 نفر | 3 اتاق خواب
190,000

4 نفر | 0 اتاق خواب
80,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره سوئیت مبله در ساری

میزبان شما :محمدرضا رنجبر

4 نفر | 0 اتاق خواب

  مزیت اجاره سوئیت مبله 

  سوئیت و آپارتمان مبله در یک سری چیزها با هم فرق دارند. سوئیت اقامتگاهی است که چند اتاق متصل به هم دارد. در واقع یک اتاق بزرگ و چند اتاق کوچک که همه به هم متصل هستند. سوئیت در مقایسه با اتاق‎های معمولی فضایش بزرگتر است. برای همین مسافرهای زیادی برای اقامتشان دنبال اجاره سوئیت مبله هستند.

  در سوئیت‌ها یک یا چند دست مبل راحتی می‌گذارند. استراحت کردن روی مبل‌های راحت آن هم بعد از یک سفر طولانی یا خرید کردن و این جور کارها حس خیلی خوبی دارد. می‌توانید روی مبل دراز بکشید و تلویزیون تماشا کنید. در هر سوئیتی یک تلویزیون بزرگ و با کیفیت هست که می‌شود ساعت‌ها با آن سرگرم شد.

  اگر سوئیت مبله اجاره کنید،  این بار یک سفر متفاوت خواهید داشت. اجاره سوئیت مبله به شما فرصت می‌دهد زودتر به محیط عادت کنید. می‌توانید با آدم‌های بومی‌ مقصد آشنا شوید و فرهنگشان را بشناسید. این بار یک جای متفاوت و جدید اقامت داشته باشید. به خودتان فرصت کشف جاهای جدید و گشتن در مکان‌های ناشناخته را بدهید.

  با اجاره سوئیت مبله می‌شود از فروشگاه‌های محلی اطراف سوئیت خرید کرد و در اقامتگاه غذا درست کرد. سوئیت‌های مبله آشپزخانه دارند و امکاناتشان در مقایسه با جاهای دیگر بیشتر است. در سوئیت‌ها فرصت تجربه کارهای جدید را پیدا می‌کنید.

  با اجاره سوئیت مبله در مدت اقامت‌تان آرامش بیشتری دارید. سوئیت‌های مبله حریم شخصی بهتری دارند و دنج و آرام هستند. نیازی نیست نگران سر و صدا و ساعت رفت و آمد و اینجور چیزها باشید. در سوئیت آزاد هستید و کسی با شما کاری ندارد. اگر هم بخواهید، نزدیک به جاهای گردشگری معروف سوئیت می‌گیرید تا رفت و آمدتان راحت تر شود.

  سوئیت مبله برای سفرهای کاری هم گزینه خوبی است. می‌توانید نزدیک به جایی که کار دارید، یه سوئیت با امکانات کامل اجاره کنید. سوئیت‌ها برای سفر گروهی هم خیلی خوب هستند. چون هم جای زیادی دارند، هم هزینه‌شان کمتر می‌شود.