انتخاب مجدد رمز عبور

اجاره سوئیت مبله در شیراز

شیراز از بهترین شهرهای ایران برای مسافرت رفتن است. در شیراز می‌توانید هم آثار تاریخی را ببینید، هم در باغ‌های دیدنی قدم بزنید و لذت ببرید. می‌شود به تخت جمشید رفت و شکوه کوروش و دوران هخامنشی را دید. مجموعه وکیل هم زیبایی‌های خودش را دارد. به خصوص حمام وکیل که زیباترین حمام ایران است. در شیراز مراکز خرید قدیمی و تاریخی هم هست. سفر به شیراز یک مسافرت به یاد ماندنی برایتان خواهد بود.

100,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره سوییت مبله واقع در صدرا شیراز

میزبان شما :سعید اسماعیلی قنات نوی

3 نفر | 1 اتاق خواب
200,000

4 نفر | 1 اتاق خواب
300,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره آپارتمان مبله در چمران شیراز

میزبان شما :مهدی ده بزرگی

5 نفر | 2 اتاق خواب

  سفری راحت با اجاره سوئیت مبله در شیراز

  از همان ورودی شهر می‌توانید دیدن مکان‌های گردشگری شیراز را شروع کنید. دروازه قرآن در اول شهر است و یک جای تاریخی زیبا به شمار می‌آید. در همان حوالی آرامگاه حافظ را پیدا می‌کنید. حافظیه از معروف‌ترین جاهای دیدنی شیراز است. اینجا یک باغ زیباست که مقبره حافظ در وسط آن قرار گرفته. در حافظیه چایخانه سنتی هم هست. بعضی وقت‌ها مراسم شعرخوانی هم در حافظیه برگزار می‌شود. آرامگاه سعدی هم نزدیک به حافظیه است.

  یکی از جاذبه‌های شیراز، باغ‌های زیبا و دیدنی‌اش است. می‌توانید اول به باغ ارم بروید. باغ ارم خیلی بزرگ و زیبا است و مسافرها عاشقش هستند. در باغ یک ساختمان هم هست که زیبایی‌های ارم را بیشتر کرده. بعد از ارم، حتما به باغ جهان نما هم بروید. اینجا برای پیاده‌روی و گشتن بهترین باغ شیراز به شمار می‌رود. باغ جهان نما واقعا بکر و سرسبز است و حسابی روح آدم را تازه می‌کند.

  برای خرید حتما به بازار وکیل بروید. این بازار زمان کریم خان زند ساخته شده و هنوز هم در آن خرید و فروش انجام می‌شود.

  در اطراف بازار، حمام وکیل را می‌توانید ببینید. حمام آنقدر زیباست که آدم محو تماشایش می‌شود. در هیچ جای ایران نمی‌شود حمامی‌ سنتی به این زیبایی پیدا کرد. مجسمه‌های مومی ‌که تاریخچه و کارکرد حمام را نشان می‌دهند، واقعا زیبا هستند.

  نمی‌شود به شیراز رفت و به پاسارگاد سر نزد. تخت جمشید میراث جهانی است و شکوه ایران باستان را می‌شود در آن دید. اینجا محلی بوده برای جشن‌های باستانی و پذیرایی از مهمان‌های خارجی. کشورها به نشانه دوستی با ایران، هر سال هدایایی را به امپراطور ایران می‌دادند. تمام داستان‌های اینجا را می‌توان روی ستون‌های عظیم تخت جمشید دید. مقبره کوروش هخامنشی هم در شهر شیراز است. همه جهانیان به کوروش و میراثش احترام می‌گذارند.

  در شیراز دیدن ارگ کریم خان را هم فراموش نکنید. اینجا واقعا باشکوه و دیدنی است. رو به روی ارگ، یک بستنی فروشی هست که خوشمزه‌ترین بستنی‌های شهر را دارد. از فالوده شیرازی اینجا هم نباید غافل شوید.

  شیراز عرقیات گیاهی معروفی هم دارد. یک جای معروف در شهر هست که عرقیاتش را در یک باغ کوچک به مشتری‌ها عرضه می‌کند.

  به شیراز که رفتید، رستوران هفت خوان را فراموش نکنید. اینجا هفت طبقه است و در هر طبقه‌اش یک جور غذا سرو می‌شود. بخش سنتی هفت خوان واقعا زیباست و غذاهایش هم کیفیت خیلی بالایی دارند.