انتخاب مجدد رمز عبور

اجاره سوئیت در اصفهان

اصفهان پایتخت گردشگری ایران است. اینجا آنقدر جای دیدنی دارد که باید چند روز برای گشتنش وقت گذاشت. برای همین است که به اصفهان نصف جهان می‌گویند. در اصفهان می‌توانید سی و سه پل و عالی قاپو را ببینید و تکان خوردن مناره‌های منارجنبان را از نزدیک تماشا کنید. اینجا یک حمام هم هست که فقط با یک شمع گرم می‌شده. به اصفهان سفر کنید و آماده کشف جاهای جدید و البته خوردن بریانی و غذاهای محلی خوشمزه شوید.

  اصفهان گردی با اجاره سوئیت در اصفهان

  بهترین کار در اصفهان، دیدن میدان نقش جهان است. در نقش جهان آنقدر کار برای انجام دادن هست که باید یک روز کامل را به دیدنش اختصاص داد. اول مسجد امام را ببینید. مسجدی بزرگ از معماری‌اش حیرت‌انگیز است و محو تماشایش می‌شوید. کمی ‌آن‌طرف‌تر مسجد شیخ لطف الله هم هست. مسجد شیخ لطف الله زیباترین گنبد جهان را دارد و کاشی‌هایش در طول روز رنگ عوض می‌کنند.

  بعد می‌توانید از عمارت عالی قاپو دیدن کنید و از زیبایی‌هایش لذت ببرید. بازار سنتی اصفهان هم در میدان نقش جهان اصفهان است. اینجا لباس‌های سنتی و زیباترین ظروف ایرانی و مینیاتوری را می‌فروشند. در دل بازار، یک رستوران معروف هم هست که خوشمزه‌ترین بریانی‌های اصفهان را دارد. قدم زدن در میدان و گشت‌زنی با درشکه هم خیلی لذت‌بخش است.

  بعد از نقش جهان می‌توانید خیابان چهار باغ را ببینید. اینجا مثل خیابان ولیعصر تهران است و اصفهانی‌ها در آن خاطرات زیادی دارند. با اجاره سوئیت در اصفهان می‌شود این به این جاهای دیدنی سر زد.

  اصفهان دو پل خیلی معروف و زیبا هم دارد. یکی سی و سه پل و دیگری پل خواجو. سی و سه پل را چهارصد سال پیش ساخته‌اند. چون پل سی و سه دهانه دارد، برایش چنین اسمی ‌انتخاب کرده‌اند. خیلی از توریست‌ها و اصفهانی‌ها برای تفریح به سی و سه پل می‌روند. سی و سه پل در شب خیلی زیباست و مردم در آن زیاد رفت و آمد می‌کنند.

  در پل خواجو می‌توانید بهترین کاشی‌کاری‌های اصفهان را ببینید. پل خواجو هم در شب خیلی زیباست و شلوغ می‌شود. آوازخوانی در پل خواجو هنوز هم مثل قدیم‌ها رواج دارد. اینجا می‌توانید خاطرات خوبی را ثبت کنید.

  در بین جاهای دیدنی اصفهان، منارجنبان از همه جالب‌تر است. در یک باغ کوچک، ساختمانی با دو مناره هست که معماری شگفت‌انگیزی دارد. یکی از مناره‌ها که تکان می‌خورد، دیگری هم همزمان می‌لرزد. به اصفهان بروید تا این پدیده جالب را از نزدیک ببینید.

  یک جای مرموز دیگر به اسم حمام شیخ بهایی هم در اصفهان هست. اینجا حمامی ‌بوده که فقط با یک شمع گرم می‌شده. درباره راز حمام شیخ بهایی حرف و حدیث زیاد هست. باید بروید و حمام را از نزدیک ببینید تا بتوانید به اسرارش پی ببرید.

  با اجاره سوئیت مبله در اصفهان دیدن تمام این مکان‌ها ممکن می‌شود.