انتخاب مجدد رمز عبور

اجاره خانه روستایی

اقامت در خانه‌های روستایی حال و هوای خاصی دارد. زندگی ساده محلی‌ها به آدم حس آرامش می‌دهد. وقتی در خانه روستایی باشید، حس می‌کنید با طبیعت یکی شده‌اید و از اقامت‌تان جور دیگری لذت می‌برید. اجاره خانه روستایی یک فصل جدید در زندگی‌تان باز می‌کند. بعد از اقامت‌تان آدم تازه‌ای می‌شوید و جور دیگری به زندگی نگاه می‌کنید. خانه روستایی برای مسافرهایی است که دنبال آرامش واقعی هستند و می‌خواهند از سفرشان انرژی بگیرند.

100,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره اپارتمان مبله مولوی امیربهادر(زیرهمکف)

میزبان شما :مجید ماستری فراهانی

2 نفر | 0 اتاق خواب
550,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره روزانه سوییت دنج شمال تهران

میزبان شما :رقیه تاج بخشیان

2 نفر | 0 اتاق خواب
230,000

2 نفر | 0 اتاق خواب
1,500,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره آپارتمان مبله در کیش

میزبان شما :رحمان دستوار

6 نفر | 2 اتاق خواب
160,000

3 نفر | 3 اتاق خواب
190,000

4 نفر | 0 اتاق خواب
80,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره سوئیت مبله در ساری

میزبان شما :محمدرضا رنجبر

4 نفر | 0 اتاق خواب

  تجربه اقامت در خانه روستایی

  تصور کنید می‌خواهید شب را در یک خانه روستایی صبح کنید. روستا جایی است که آسمان صافی دارد. می‌شود ستاره‌ها را به بهترین شکل تماشا کرد. لذت تماشای آسمان در یک هوای تمیز، چیزی است که فقط در روستا می‌شود تجربه‌اش کرد. صبح هم که بیدار می‌شوید، خوراکی‌های محلی و چای تازه در انتظارتان است.

  اقامت در روستا از هر نظر یک تجربه جدید است. چند روزی از زندگی پر سر و صدای شهری دور می‌شوید. اطرافتان فقط طبیعت می‌بینید و روستایی‌هایی که به ساده‌ترین شکل زندگی را می‌گذرانند. برای همین است که می‌گویند اگر آرامش می‌خواهید، دنبال اجاره خانه روستایی باشید. اینجا همه چیز آرام و راحت و بدون دغدغه است.

  روستایی‌ها قصه‌های زیادی برای شنیدن دارند. آنها جاهایی را می‌شناسند که کسی درباره‌شان چیزی نشنیده. وقتی با آنها صحبت می‌کنید، راهنمایی‌های لازم برای پیدا کردن جاهای گردشگری را می‌گیرید. محلی‌ها همه آدم‌های مهمان‌نواز و خوش‌برخوردی هستند. با اجاره خانه روستایی فرصت برای دیدن جاهای جدید و کمتر شناخته شده پیدا می‌کنید.

  اقامت در خانه روستایی شما را با خودتان آشتی می‌دهد. تازه می‌فهمید که زندگی واقعی چه شکلی است. چند روزی باید متفاوت زندگی را بگذرانید. روی پای خودتان می‌ایستید و اگر کاری پیش بیاید، باید شخصا انجامش بدهید. اقامت در روستا به شما فرصت بزرگ شدن می‌دهد. یک فرصت برای کشف دوباره زندگی.

  وقتی در خانه روستایی اقامت کنید، با فرهنگ و آداب و رسوم مردم منطقه آشنا می‌شوید. حرف زدن با محلی‌ها خودش عالمی ‌‌دارد. فرصت شنیدن افسانه‌ها و داستان‌های بومی‌‌ را پیدا می‌کنید و به دنیاهای جدید قدم می‌گذارید.

  در خانه‌های روستایی وسایلی هست که در جاهای دیگر نمی‌توان آنها را دید. مثلا کرسی یا گلیم و این جور چیزها که فرهنگ و نوع زندگی محلی‌ها را نشان می‌دهند. می‌شود همه چیز را درباره مقصد سفر کشف کرد و یک تجربه جدید به دست آورد.

  وقتی در خانه‌های روستایی اقامت داشته باشید، غذاهای محلی را با بهترین کیفیت میل می‌کنید. دیگر مجبور نیستید برای همه وعده غذایی رستوران بروید. می‌شود مواد تازه هم از روستا تهیه کرد و با کمک گرفتن از محلی‌ها، یک غذای عالی خانگی درست کرد. روستایی‌ها از شما پذیرایی هم می‌کنند. آنها آنقدر مهربان هستند که برایتان خوراکی‌ها و غذاهای محلی می‌آورند.

  اقامت در روستا از یک تجربه جدید، متفاوت و شیرین است.