انتخاب مجدد رمز عبور

اجاره آپارتمان مبله

اگر دوست دارید در سفر راحت باشید و بیشتر بهتان خوش بگذرد، یک آپارتمان مبله بگیرید. در خانه‌های مبله احساس راحتی بیشتری می‌کنید. آزاد هستید و می‌توانید برای سفرتان بهتر برنامه‌ریزی کنید. اجاره آپارتمان مبله فرصت کشف جاهای جدید را بهتان می‌دهد. در آپارتمان مبله بهترین امکانات و وسایل را دارید. می‌توانید برای خودتان آشپزی کنید. خانه مبله ویژگی‌های زیادی دارد و بهترین گزینه برای رزرو اقامتگاه است.

600,000

4 نفر | 2 اتاق خواب
500,000

4 نفر | 2 اتاق خواب
730,000

4 نفر | 2 اتاق خواب
450,000

2 نفر | 1 اتاق خواب
450,000

4 نفر | 2 اتاق خواب
550,000

4 نفر | 2 اتاق خواب
580,000
' . $imageAlts[$index]['alt'] . '

اجاره آپارتمان مبله در غرب تهران

میزبان شما :پویان حسینی راد

5 نفر | 3 اتاق خواب
410,000

5 نفر | 2 اتاق خواب

  ویژگی آپارتمان‌های مبله

  اولین ویژگی آپارتمان‌های مبله این است که در همه جای شهر هستند. بعضی وقت‌ها هست که از یک منطقه خاطره دارید یا تعریفش را شنیده‌اید و دلتان می‌خواهد در همان جا اقامت داشته باشید. وقتی سراغ خانه مبله می‌روید، این امکان برایتان فراهم می‌شود. در هر جایی که بخواهید می‌توانید یک آپارتمان مبله مناسب پیدا کنید.

  آپارتمان‌های مبله اقامتگاه‌های خیلی راحتی هستند. وقتی واردشان می‌شوید، فکر می‌کنید در خانه خودتان هستید. در این جور خانه‌ها مبل‌های شیک و راحت می‌گذارند. هیچ چیز اندازه دراز کشیدن روی مبل بعد از یک سفر طولانی به آدم مزه نمی‌دهد. ‌هال و پذیرایی این خانه‌ها بزرگ و جادار هستند. در کل احساس نمی‌کنید مسافرت آمده‌اید و انگار در خانه هستید.

  بعد می‌توانید در حمام بزرگ آپارتمان دوش بگیرید و سرحال بیایید. خانه‌های مبله تلویزیون بزرگ دارند. می‌شود در آن فیلم دید یا حتی بازی کرد.

  هر وقت بخواهید بیرون می‌روید و شب هم در هر ساعتی دوست داشته باشید برمی‌گردید. آپارتمان‌های مبله اتاق خواب هم دارند. روی تخت‌های راحت دراز می‌کشید و حس می‌کنید در تخت خواب خودتان هستید.

  در آپارتمان مبله کسی مزاحمتان نمی‌شود. چند روزی برای خودتان هستید و به قول معروف ریلکس می‌کنید. با اجاره آپارتمان مبله می‌توانید جایی برای فکر کردن و رها شدن از مشکلات داشته باشید. در این جور خانه‌ها حریم شخصی‌تان رعایت می‌شود.

  می‌توانید اطراف جاهای دیدنی شهر آپارتمان اجاره کنید. این شکلی در رفت و آمدتان صرفه‌جویی می‌شود و بیشتر برای گشتن و تفریح وقت پیدا می‌کنید.

  در آپارتمان‌های مبله همه جور امکاناتی هست. آپارتمان‌ها آشپرخانه دارند و می‌شود بعضی وقت‌ها در خانه غذا درست کرد. بعضی وقت‌ها هیچ چیز اندازه غذای خانگی که با خوراکی‌های محلی درست شده به آدم مزه نمی‌دهد.

  با اجاره آپارتمان مبله جاهای جدید را کشف می‌کنید. می توانید در اطراف بگردید و مکان های تازه‌ای برای گشتن پیدا کنید. یا این که در پاساژها بگردید و خوش بگذرانید. اقامت در این خانه‌ها شما را با مردم بیشتر آشنا می‌کند و باعث می‌شود فرهنگشان را کشف کنید.